bernvakario dovanos

Bernvakario dovanos. Ką išrinkti būsimam jaunikiui?

Ypatingos bernvakario dovanos ir jų rinkiniai

Bernvakaris – ypatinga šventė, organizuojama būsimam jaunikiui jo draugų ar giminaičių, kaip proga pasidžiaugti būsimo naujo gyvenimo etapo pradžia ir išlydėti senąjį. Visai kaip ir merginų švenčiamas mergvakaris, ši šventė pasižymi pakankamai giliomis tradicijomis.

Istorikai mano, jog pirmieji švęsti bernvakarį pradėjo Spartiečiai, maždaug V a.pr.kr. Artimiausi būsimojo vyro draugai ir giminaičiai čia susirinkdavo kartu pavakarieniauti ir pakelti tostą už būsimą santuokinį gyvenimą.

Paskutinio vakaro būnant “laisvu vyru” minėjimas išliko ir iki šių dienų, tačiau dabartinė šventė turi ir daugiau svarbių aspektų. Vienas iš jų – dovanos vyrams, kurie ruošiasi naujam gyvenimo etapui santuokoje.

Nors iš pirmo žvilgsnio išrinkti dovaną artimam draugui ar kolegai neatrodo sudėtinga, žmonės su laiku keičiasi, gyvenime gali atsirasti nauji tikslai ir pomėgiai.

Prieš perkant dovaną tokiai ypatingai šventei kaip bernvakaris, verta savo pasirinkimą gerai apgalvoti. Parduotuvėje dovanudovana.lt rasite platų dovanų vyrams pasirinkimą, kurios puikiai tiks šiai šventei ar bet kokia kita ypatinga proga.

Žemiau aptarsime pagrindinius kriterijus, pagal kuriuos reikėtų ieškoti dovanos bernvakariui ir pateiksime keletą idėjų iš mūsų parduotuvės.

Kokie dalykai svarbiausi renkant dovaną bernvakariui?

Paprastai į šią šventę susirenka artimiausi jaunikio draugai, kolegos ar giminės, kitaip tariant, žmonės, kurie puikia jį pažįsta, žino jo charakterio bruožus ir pomėgius.

Todėl išrinkti dovaną šiai ypatingai šventei paprastai nebūna didelių iššūkių. Tiesa, su laiku žmogus gali keistis, atsirasti nauji tikslai ir prioritetai, todėl rekomenduotume gerai apgalvoti bernvakario dovanos pirkimą.

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikėtų įvertinti, mūsų nuomone yra:

  • Asmenybė – jei dovaną renkate vienam iš savo geriausių draugų, greičiausiai puikiai žinote koks žmogus jis yra, pažįstate jo humoro jausmą ir elgseną. Kalbant apie dovanas, vieniems bus maloniau gauti kažką solidaus ir praktiško, kitiems – atvirkščiai, kažką smagaus ir linksmo.
  • Pomėgiai – kiekvienas iš mūsų turi tam tikrus interesus, veiklą kuria mėgstame užsiimti laisvalaikiu. Nors puikiai pažįstamo žmogaus pomėgius gerai žinome, vis dėl to dovanos nereikėtų skubėti pirkti. Gali būti, jog pastaruoju metu jis atrado kažką naujo, pasikeitė jo gyvenimo tikslai. Jei atkreipsite dėmesį į šiuos naujus žmogaus interesus, dovana bus žymiai malonesnė ir įsimintinesnė.

Žinoma, visuomet galima pasirinkti ir universalią dovaną tinkančią visiems. Kad būtų paprasčiau apsispręsti, pateikiame keletas jų idėjų iš mūsų parduotuvės.

Geriausios bernvakario dovanų idėjos iš mūsų parduotuvės

Ypatingos ir linksmos dovanos

Kadangi bernvakario šventė – ypatinga ir dažniausiai pasitaikanti tik kartą per gyvenimą, vertėtų pagalvoti apie solidžią, įsimintiną dovaną žmogui.

Tokia dovana tikrai galėtų tapti stalo baras „Gaublys“. Šis, renesanso motyvų įkvėptas mini baras bus ne tik praktiška vieta susidėti gėrimams, tačiau kartu taps itin patrauklia interjero detale. 

Solidžia dovana taip pat galėtų tapti ir grafinas su stikliukais „Dviratininkas“. Neįprastos formos laikiklis, talpus grafinas ir šeši stikliukai taps puikiu namų barą papildančiu elementu.

Šmaikšti dovana bernvakario proga galėtų tapti rinkinys alaus mėgėjams „Bad“. Rinkinį sudaro vonios kosmetikos priemonės, prisotintos odai naudingų alaus mielių ir apynių ekstrakto, linksmai iliustruota kojinių ir trumpikių pora bei atidarytuvas alui. 

Tai kartu bus ir daug praktinės vertės turinti dovana. 

Dekoracijos namų aplinkai

Vienas iš geriausių pasirinkimų dovanai bet kokia proga yra įvairios namų dekoracijos.

Ko gero populiariausios iš jų mūsų parduotuvėje yra sieniniai laikrodžiai. Tarp dovanų vyrams galėtume išskirti laikrodį „Motociklininkas“ ar „Route 66“

Abu šie variantai simbolizuoja laisvę, malonias keliones. Manome, jog ši dovana ypač patiks automobilių ir motociklų mėgėjams.

Puikiu namų interjero vaizdą pakeisiančiu elementu galėtų tapti ir dekoratyvinės pagalvėlės. Mūsų parduotuvėje rasite menininko darbais iliustruotų pagalvėlių, įtiksiančių net ir įmantriausiai akiai. 

Mūsų pirkėjai itin dažnai renkasi dekoratyvinę pagalvę „Relaksacija vidiniame kiemelyje“.

Vonios kosmetikos rinkiniai

Ko gero pati universaliausia dovana bernvakario proga – vonios ir SPA kosmetikos rinkiniai iš mūsų parduotuvės.

Daug dirbantis ir laiko atsipalaiduoti nerandantis žmogus tikrai įvertins dovaną, kuri jam leistų pilnai pasinerti į karštos vonios suteikiamus malonumus ir atgauti jėgas.

Bene populiariausias kosmetikos rinkinys vyrams mūsų parduotuvėje yra „Alaus SPA“. Mielių bei apynių ekstrakto prisotintas šampūnas, dušo želė bei vonios putos ne tik maloniai kvepia, tačiau ir maitina bei drėkina odą.

Pabaigai

Svarbiausias dalykas renkant dovaną bernvakariui – išrinkti gerai apgalvotą ir nuoširdžią dovaną, kuri parodytų tam žmogui dėmesį.

Pas mus nesunkiai rasite idealų bernvakario dovanos variantą, kuris tikrai paliks didelį įspūdį jos gavėjui.

Linksmų akimirkų ir gražios šventės!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!