Kalėdinės dovanos

Kalėdinės dovanos – ypatingos, linksmos, praktiškos. Tai dovanos, sukeliančios šypseną ir norą apsikabinti. Dovanokite įsimintinas ir jaukias akimirkas.

Rodoma 1–92 iš 135

Kalėdinės dovanos - tai įvairios originalios ir malonios dovanos artimiems žmonėms Kalėdų proga. Artėjant šventiniam laikotarpiui, neretai dovanų rinkimas būna daugiausiai galvos skausmo sukeliantis dalykas.

Ši šventė - ypatingas metas, todėl daugelis iš mūsų savo artimus žmones norime nustebinti dovana, kuri tikrai paliks įspūdį. Vis dėl to, apsispręsti dėl to, ką dovanoti, ne visuomet yra lengva, ypač kuomet internetinėse dovanų parduotuvėse yra toks didelis pasirinkimas.

Siekdami padėti Jums surasti tobulą Kalėdų dovaną, žemiau pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti bei pateiksime keletą dovanų idėjų iš mūsų internetinės parduotuvės.

Nesvarbu, ar tai būtų šeimos nariai, draugai ar kolegos, tikime, jog rasite idealų kalėdinės dovanos variantą parduotuvėje dovanudovana.lt

Kas svarbiausia renkant Kalėdinę dovaną?

Ko gero dauguma sutiktų, jog Kalėdų šventė ir visas jos laikotarpis yra itin malonus ir prasmingas. Jos metu mes turime galimybę pabuvoti su savo šeimos nariais, kolegomis ar draugais bei susikurti nuostabių akimirkų.

Vienas iš svarbiausių šios šventės akcentų visuomet būna ir originalios kalėdinės dovanos, kurių dėka parodome artimiausiems žmonėms rūpestį, meilę bei juos nudžiuginame.

Tiesa, kartais apsispręsti dėl to, ką dovanosime nėra taip paprasta kaip atrodo, o nustebinti juk norisi kas kartą.

Svarbiausi dalykai ieškant Kalėdinių dovanų - žmogaus pomėgiai ir gyvenimo būdas

Renkant Kalėdų dovaną, visų pirma reikėtų gerai pagalvoti apie tai, kokios yra žmogaus mėgstamiausios veiklos. Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrą užsiėmimą, kuris laisvu laiku leidžia mums atsipalaiduoti ir smagiai jį praleisti.

Jei ieškome kalėdinės dovanos mamai, tėčiui, broliui ar artimiausiems draugams, greičiausiai pasirinkimas bus nesudėtingas. Šiuos žmones pažįstame visą gyvenimą, todėl puikiai žinome jų pomėgius ir interesus.

Žinoma, su laiku hobiai gali ir keistis. Patartume prisiminti paskutinius turėtus pokalbius su žmogumi ir užduoti sau keletą klausimų, kurių pagalba galėsite lengviau rasti tinkamą dovaną.

Galbūt žmogus neseniai minėjo, jog atrado kažką naujo kas jam patinka?

O gal prisimenate jo išreikštą rūpestį dėl, tarkime, pabodusios namų aplinkos ar pastoviai patiriamo streso darbovietėje?

Tokie ir kiti panašūs klausimai padės geriau suprasti, kokioje gyvenimo situacijoje šiuo metu yra žmogus ir tai padės priimti galutinį sprendimą dėl dovanos parinkimo.

Geriausios Kalėdinių dovanų idėjos iš mūsų parduotuvės

Jei ieškote unikalios ir įsimintinos dovanos Kalėdų proga, tikime, jog idealų jos variantą galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Žemiau, keletas dovanų idėjų iš mūsų asortimento pagal jos gavėją.

Kalėdinės dovanos moterims

Paprastai moterys labai rimtai žiūri į savo sveikatą, grožį ir atitinkamas tai puoselėjančias procedūras, todėl vertėtų pagalvoti apie dovaną, kuri palinkėtų Kalėdų proga pasirūpinti savimi ir atgauti jėgas.

Mūsų parduotuvės asortimente itin populiarūs  yra vonios kosmetikos ir SPA rinkiniai,  pasižymintys natūraliais ingredientais ir odai naudingais medžiagų ekstraktais. Rinkinius sudaro muilas, dušo želė, šampūnas ir kitos vonios priemonės.

Itin populiarūs yra rožių bei levandų kvapo rinkiniai.

Ne ką mažiau populiarios dovanos moterims yra ir įvairios namų dekoracijos. Artėjant naujiems metams, Kalėdos gali būti puiki proga padovanoti kažką, kas leis atnaujinti namų aplinką, paįvairinti pilką kasdienybę.

Čia itin populiarios yra sieniniai laikrodžiai, dekoratyvinės pagalvėlės, papuošalų dėžutės kitos interjerą puošiančios dekoro detalės.

Kalėdinės dovanos vyrams

Dažnai vyrams patinka kiek paprastesnės kalėdinės dovanos.

Daug dirbančiam ir niekuomet laiko pailsėti nerandančiam vyrui puiki dovana taip pat galėtų būti jau minėti vonios ir SPA kosmetiniai rinkiniai. Čia itin populiarūs yra vyno ar alaus aromatu pasižymintys rinkiniai, kurie suteiks puikią galimybę atsipalaiduoti besimėgaujant vonios malonumais.

Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos turi puikų humoro jausmą, puiki dovana iš mūsų parduotuvės galėtų tapti linksma kojinių pora ar vyriškos trumpikės, kurios leis šventę pasitikti su gera nuotaika.

Norintiems padovanoti kažką ypatingo, rekomenduotume pagalvoti apie stalinį barą kuris turėtų ne tik praktinę, tačiau ir dekoratyvinę vertę namuose, o taip pat ir apie grafinus, kurie tikrai patiktų gėrimų gurmanams.

Kalėdinės dovanos vaikams

Kuomet kalba eina apie Kalėdinės dovanas vaikams, paprastai žaislai yra vienas iš populiariausių pirkėjų pasirinkimų.

Puikiomis dovanomis vaikams galėtų tapti mūsų parduotuvėje parduodamos muzikinės dėžutės ir šviestuvai vaikams, kurie tikrai atneš daugiau jaukumo vaiko kambariui ar prausimosi priemonių rinkiniai, padėsiantys vaikams ugdyti teigiamus higienos įpročius.

Jei kalba eina apie kiek brangesnę Kalėdų dovaną, vertėtų pagalvoti apie motociklus-paspirtukus iš mūsų asortimento. Šie žaislai padėtų vaikui ne tik lavinti vairavimo įgūdžius nuo pat mažens, tačiau kartu būtų puiki priemonė vaizduotei lavinti.

Kalėdinės dovanos verslui

Versle tinkamas įvaizdis yra itin svarbus, todėl svarbiausiomis metų progomis verta pagalvoti apie solidžias, universalias dovanas iš mūsų parduotuvės.

Jei ieškote verslo dovanos partneriams, ar kalėdinės dovanos verslo klientams, manome, jog čia labiausiai tiks puodelių rinkiniai. Kokybiški, unikaliomis dailininkų iliustracijomis puošti puodeliai yra ne tik praktinę, tačiau ir dekoratyvinę vertę turinti dovana.

Ieškantiems kalėdinės dovanos darbuotojams, tuo tarpu, solidus pasirinkimas galėtų būti jau prieš tai minėti SPA ir vonios priemonių dovanų rinkiniai. Tokia dovana parodys nuoširdų jūsų rūpestį dėl kolektyvo gėrovės ir suteiks darbuotojams puikią galimybę atsipalaiduoti bei atgauti jėgas.

error: Content is protected !!