Dovana močiutei

Dovana močiutei – originali, praktiška ir naudinga. Dovanos visoms močiutėms įvairiomis progomis!

Dovana močiutei

Dovana močiutei… Mūsų brangiausia ir mylimiausia močiutė… Į šį žodį sutelpa labai daug. Tai ir rūpestingumas, ir šiluma, ir dėmesys, kai būna sunku, kai būname laimingi ar norime pasitarti įvairiais gyvenimo klausimais. Juk kiekviena močiutė turi sukaupusi ilgą gyvenimo patirtį ir jos patarimai gali būti iš tiesų labai naudingi.

Močiutės šilumą ir rūpestį jaučiame visuomet. Todėl būna dienų, kai norisi ją pradžiuginti, nustebinti ar tiesiog atsidėkoti už jos buvimą šalia. Žinoma, nepamirštame jos pasveikinti ir gimimo dienos, Kalėdų ar kitos ypatingos dienos proga.

Tuomet iškyla klausimas, o kuo gi nustebinti mums brangų žmogų – močiutę? Juk ji per savo gyvenimą yra gavusi tiek daug dovanų, tiek visko mačiusi ir patyrusi.

Pateiksime Jums keletą patarimų, ką padovanoti močiutei, kad ji būtų laiminga gavusi dovaną ir sulaukusi Jūsų dėmesio.

Puodeliai ir puodelių rinkiniai

Visos močiutės mėgsta gerti kavą ar arbatą. Susitikusios draugę ar kaimynę, jos mėgsta šnekučiuotis prie popietinės arbatos puodelio. Taigi, puiki dovana pradžiuginti kiekvieną močiutę – įteikti jai puodelį ar puodelių rinkinį. Dovanų dovana el. parduotuvė siūlo spalvingų ir gražiai supakuotų puodelių, kuriuos Jūsų močiutė panaudos praktiškai, o kartu ir papuoš savo virtuvės interjerą. Puodeliai ar jų rinkiniai supakuoti gražiomis iliustracijomis puoštose dėžutėse, todėl nereikės rūpintis dovanos įpakavimu, teliks įteikti dovaną.

 Kosmetikos rinkiniai

Kosmetikos rinkiniai visuomet - puiki dovana močiutei. Kokybiški, kvapnūs ir gražiai supakuoti  kosmetikos rinkiniai – ypatinga dovana kiekviena proga. Tai dovana, kuri ir gražiai atrodo, ir bus panaudota praktiškai. Siūlome kosmetikos rinkinį parinkti atsižvelgiant į močiutės pomėgius, pavyzdžiui, jei močiutė dievina levandas, puiki dovana jai būtų levandų kosmetikos rinkinys. O gal ji be galo mėgsta rožes? Tuomet padovanokite rožių kosmetikos rinkinį.  Pradžiuginkite močiutę kvapnia ir praktiška dovana!

 Vazonai

Originalūs ir spalvingi vazonai taip pat tinkama dovana močiutei. Ji tikrai namuose turi ir puoselėja kambarinių gėlių kolekciją, kurių vazonėlius su džiaugsmu atnaujintų. O gal ji planuoja įsigytų naujų gėlių savo namams papuošti? Tuomet neabejotinai dovanokite vieną iš Dovanų dovana siūlomų vazonų kambarinėms gėlėms. Tokia dovana tikrai pradžiuginsite močiutę.

Namų kvapai

Močiutės namai visuomet kvepia... Kvepia cinamonu pagardintais pyragais, vaniliniais sausainiais, o gal jos namai kvepia gardžiais kotletais, kuriuos ji pagamina Jūsų atvykimo proga 😊? Kaip skaniai bekvepėtų močiutės namai, padovanokite jai naujų aromatų! Namų kvapai su medinėmis lazdelėmis elegantiškuose induose – dar vienas dovanos močiutei pasiūlymas iš Dovanų dovana parduotuvės. Rinkitės iš plataus namų kvapų asortimento: nuo gaivių kvapų - vaisių, tropinių gėlių ir levandų aromato, iki sunkesnių ir sodresnių kvapų – kedro ar rytietiškų smilkalų kvapo. Išrinkite močiutės mėgstamiausią kvapą ir įteikite šią kvapnią dovaną!

Šiuos ir kitus dovanų močiutei pasiūlymus rasite mūsų el. parduotuvėje Dovanų dovana!

Smagios dovanos močiutei paieškos!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

 

error: Content is protected !!