Tėvo diena

Tėvo diena

Tėvo diena

Pirmąjį birželio mėnesio sekmadienį švenčiame Tėvo dieną. Pasaulyje Tėvo diena švenčiama skirtingu metu, pavyzdžiui, Italijoje Tėvo diena (festa del papà) švenčiama kovo 19 d., Švedijoje Tėvo diena (fars dag) švenčiama antrą lapkričio mėn. sekmadienį, o birželio mėn. trečią sekmadienį Tėvo diena švenčiama Prancūzijoje, Anglijoje Nyderlanduose, Maltoje ir kt.

Visas originaliausias dovanas tėčiui rasite čia –>

Lietuvoje 2023 metais Tėvo dieną minėsime birželio 4 d. Nepamirškite tą dieną pasveikinti savo tėčio! Taip, iš karto kils klausimas, o ką padovanoti? Juk visiems ne paslaptis, kad moterims išrinkti dovaną yra daug lengviau nei vyrams. Tačiau tikrai nepulkite blaškytis po parduotuves ir ieškoti idėjų. Pateiksime Jums keletą siūlymų, kas galėtų pradžiuginti tėčius.

Dovanų dėžutė tėčiui

Dovanų dėžutė tėčiui

Nustebinti tėtį

Dovana turėtų ne tik pradžiuginti ar nustebinti tėtį. Gerai būtų, kad dovana būtų ir praktiška.  Tikrai siūlome nedovanoti juokingų statulėlių ar panašių daiktų, kurie pralinksmins tik dovanos įteikimo metu, o po to gulės kur nors giliai paslėpti arba “rinks dulkes”.

Originalus, smagus ir praktiškas

Dovanų dovana siūlo originalius, smagius ir praktiškus dovanų kosmetikos rinkinius vyrams. Galite pasirinkti įvairius rinkinius atsižvelgdami į tėčio pomėgius. Ką jis mėgsta veikti laisvalaikiu? Gal mėgsta sportuoti? Tuomet padovanokite jam kosmetikos rinkinį “Sportininkas”. Mėgsta krapštytis garaže iki vėlumos? Mėgsta automobilius? Įteikite jam dušo želė rinkinį, kuriame dušo želė buteliukai atrodo tarsi automobilio tepalų buteliukai.

Dar viena dovanų idėja tėčiams

Dar viena dovanų idėja tėčiams – originalios ir minkštos dekoratyvinės pagalvėlės jaukiam ir patogiam tėčio pasisėdėjimui prie televizoriaus.

O jei tėtis labai mėgsta kavą ar arbatą, padovanokite jam puodelį. Tuomet kaskart gerdamas karštą gėrimą jis prisimins jaukias buvimo kartu akimirkas.

Puiki dovana tėčiui, kuri pravers ir praktiškai – kepurė su snapeliu, papuošta zodiako ženklu, kuris šviečia tamsoje! Tokia kepurė ne tik apsaugos nuo saulės spindulių, bet ir pagelbės kaip atšvaitas sutemus. Nustebinkite ir pradžiuginkite tėtį!

Šių ir kitų dovanų idėjų ieškokite Dovanų dovana el. parduotuvėje. Kviečiame pasižvalgyti!

Pasirūpinkite dovanomis tėčiams patogiai iš namų, o mes jas pristatysime Jums patogiu būdu.

Dovana tėvui

Dovana tėvui

Originalios, smagios ir praktiškos dovanos visiems tėčiams!

Smagios ir jaukios Tėvo dienos linki Dovanų dovana!

Jūsų Dovanų dovana

Smagu dovanoti – malonu gauti!

 

Submit a Comment

error: Content is protected !!