Dovanos kovo 8 d.

Dovanos moters dienos proga

Dovanos Moters dienos proga. Ilgesnės ir šviesesnės dienos, vis dažniau pasirodanti saulė danguje, nedrąsus paukščių čiulbesys pranašauja, kad artėja pavasaris. Su pavasariu ateina ir bene gražiausia pavasario šventė – Moters diena. Tarptautinė moters diena švenčiama kovo 8 d. Šios šventės ištakos siekia 1908 m., kuomet vyko moterų demonstracijos siekiant balsavimo teisių, didesnio užmokesčio ir trumpesnių darbo valandų. Pirmą kartą Nacionalinė moterų diena buvo paminėta JAV 1909 m. vasario 28 d. Vėliau Moters dienos data buvo kartas nuo karto keičiama, kol galiausiai 1913 m. ši šventė buvo perkelta į kovo 8 d. Nuo tada Tarptautinės moters dienos data nesikeitė.

Visas dovanas moterims rasite čia –>

Kovo 8 d. nepamirškite pasveikinti moterų!

Taigi, kovo 8 d. nepamirškite pasveikinti moterų! Įteikdami spalvingų gėlių puokštę, įteikite joms ir mielą dovanėlę, kuri jas pradžiugintų. Jei nežinote ar abejojate, ką tiktų padovanoti tokia proga, pasiūlysime Jums keletą variantų.

Praktiškos ir mielos dovanos moterims

Praktiška ir miela dovana Moters dienos proga – kosmetikos dovanų rinkiniai! Kvapnūs ir spalvingi kosmetikos dovanų rinkiniai nenuvils nei vienos moters! Dovanų dovana siūlo platų įdomių ir smagių kosmetikos dovanų rinkinių moterims. Tikrai rasite ką išsirinkti!

Jei manote, kad kosmetikos dovanų rinkiniu nenustebinsite moters, tuomet siūlome praktišką ir gražią dovaną, kurią galbūt ji panaudos kartu su Jumis – tai gražių, elegantiškų ir spalvingų puodelių rinkiniai, įpakuoti puošniose dėžutėse. Jums nereikės rūpintis dovanos įpakavimu, liks tik įteikti.

Namų dekoro dovana

Namų dekoro dovana taip pat itin tinkama dovana Moters dienos proga. Dovanų dovana siūlo įdomių ir praktiškų namų interjero detalių – dekoratyvinės pagalvėlės ar laikrodžiai, namų kvapai ar žvakės – šios ir kitos namus papildančios detalės neabejotinai pradžiugins kiekvieną moterį. 

Siūlome ypatingą ir originalią dovaną

O jei norite moterį pasveikinti įteikdami nedidelę simbolinę dovanėlę, siūlome ypatingą ir originalią dovaną – rankų darbo muilą su zodiako ženklu. Tokia dovana tikrai nustebinsite moterį.

Šias ir kitas dovanas rasite internetinėje dovanų parduotuvėje Dovanų dovana. Maloniai kviečiame apsilankyti ir išrinkti dovaną. Na, o jeigu vis tiek dar abejojate, drąsiai skambinkite ir kartu rasime sprendimą, ką įteikti šios gražios šventės proga.

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

DOVANŲ DOVANA
Average rating:  
 0 reviews

Submit a Comment

error: Content is protected !!