Boso diena

Boso diena!

Boso diena, kuri pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo Lietuvoje, švenčiama spalio 16 d. Tai tarptautinė šventė, kurios pradininkė  buvo Patricija Bays Haroski, dirbusi savo tėčio įmonėje ir būtent spalio 16 d. sveikindavo jį gimtadienio proga. Šventė buvo įregistruota 1958 m. JAV. Nuo to laiko įmonėse pradėta švęsti Boso diena. Palaipsniui ši šventė tapo populiari ne tik JAV, bet ir kitose šalyse. Po truputį Boso diena pradėta švęsti ir Lietuvoje. Na, o pastaraisiais metais Boso diena švenčiama jau beveik visose įmonėse.

Artėjant šiai šventei

Artėjant šiai šventei, kolektyvuose prasideda šnabždesiai, kaip šį kartą sveikinsite savo Bosą ir kokią dovanėlę jam įteiksite. Pateiksime keletą patarimų, kaip galėtume jį pradžiuginti. Pirmiausia atsižvelkite į tai, kaip gerai pažįstate savo Bosą, kokie jo pomėgiai, ką jis mėgsta veikti laisvalaikiu ir pan. Taip pat svarbu, kad dovana būtų praktiška ir „nerinktų dulkių“. Pateiksime Jums keletą pavyzdžių.

Boso dienos proga galite įteikti kosmetikos dovanų rinkinį „Tikram džentelmenui“, o jei Jūsų viršininkas- moteris, įteikite jai dovanų rinkinį „Nuostabiai moteriai“ – šios dovanos kalbės pačios už save (o gal pasakys daugiau nei žodžiai…).

Jeigu Jūsų Bosas mėgsta sportuoti

Jeigu Jūsų Bosas mėgsta sportuoti, įteikite jam kosmetikos rinkinį „Sportininkas“. O gal jis alaus mėgėjas? Tam puikiai tiks kosmetikos dovanų rinkinys „Alaus Spa“.  O gal Jūsų viršininkė mėgsta vyną? Įteikite jai dovanų kosmetikos rinkinį „Vyno Spa“ ir ji puikiai pailsės po dienos darbų savo namuose, pasinerdama į „Vyno Spa“ procedūras!

Kita dovanų  idėja Boso dienos proga, skirta kavos ar arbatos  mėgėjui – įteikite jam/jai puodelį su išskirtiniais užrašais – išsirinkite iš 3-jų užrašų, kuris geriausiai apibūdina Jūsų Bosą: „Brilliant“ (liet. puikus) arba „Elegant“ (liet. elegantiškas). Tokia dovanėlė  Bosui visada primins, kokiam šauniam kolektyvui vadovauja kaskart, kai mėgausis kavos ar arbatos puodeliu savo kabinete! Jeigu dovaną Bosui teiksite nuo didesnio kolektyvo, o Jūsų Bosas – kavos mėgėjas – tam puikiai tiks dovanų rinkinys „Kava ir puodelis“. 

Šios ir dar daug kitų dovanų idėjų bei pasiūlymų rasite el. parduotuvėje Dovanų dovana!

Maloniai kviečiame pasižvalgyti ir išrinkti tinkamiausią dovaną Jūsų Bosui!

Visos DOVANOS BOSUI

Kosmetikos dovanų rinkinys
Padovanokite alaus SPA! Įvertins tiek vyrai, tiek moterys!

Submit a Comment

error: Content is protected !!