Menininkas Alfonsas Mucha ir jo kūrinių motyvais papuoštas kosmetikos dovanų rinkinys

Alfonsas Mucha ir jo kūryba

Alfonsas Mucha (1860 – 1939) buvo garsus čekų kilmės menininkas – tapytojas bei dizaineris, kūręs secesijos laikotarpiu. Jis yra laikomas Art Nouveau stiliaus pradininku ir nemažai prisidėjo prie šio stiliaus populiarinimo.  Alfonsas Mucha išgarsėjo sukūręs teatro afišą  Gismonda (1894–1895) to meto garsiausiai Paryžiaus aktorei Sarai Bernhardt . Aktorei menininko darbas nepaprastai patiko ir jos rekomendacijų dėka Mucha gavo daug užsakymų. Netrukus jo sukurtų darbų stilius plačiai paplito ir nemažai menininkų pradėjo kurti „Muchos stiliumi“.

Alfonso Muchos kūrinių motyvais papuoštas kosmetikos dovanų rinkinys

Vienas žymesnių Alfonso Muchos kūrinių – paveikslų ciklas „Metų laikai“. Jį sudaro „Ruduo-Žiema-Vasara-Pavasaris“.

Kosmetikos rinkinys „Alfons Mucha“

Kosmetikos rinkinys „Alfons Mucha“ papuoštas šių paveikslų motyvais: dušo želė su rožių žiedlapių ekstraktais papuošta „Ruduo“ iliustracija, medaus muilas puoštas paveikslo „Vasara“ iliustracija,  o dušo želė su alyvuogių aliejumi ir jūros dumblių ekstraktu puošta paveikslo „Žiema“ iliustracija.

Malonaus kvapo dušo želė „Ruduo“ praturtinta rožių žiedų (Rosa Canina, Rosa Centifolia) ekstraktais ir alyvuogių aliejumi. Švelniai valo odą, ji maloniai kvepia.

Dušo želė  „Žiema“ praturtinta aukštos kokybės alyvuogių aliejaus ir jūros dumblių (Ulva lactuca) ekstraktais, padeda apsaugoti nuo odą nuo išsausėjimo ir sudirginimo. Po prausimosi oda tampa švelni ir maloniai kvepianti.  

Muilas „Vasara“ su bičių medaus ekstraktu (Apis mellifica) ir kviečių baltymais švelniai ir veiksmingai prausia viso kūno odą, ją drėkina.

Kosmetikos dovanų rinkinys papuoštas Alfonso Muchos darbų motyvais

Kosmetikos dovanų rinkinys papuoštas Alfonso Muchos darbų motyvais – itin moteriška dovana, kuriai neliks abejinga nei viena moteris! Šiomis prausimosi priemonėmis mėgsta pasilepinti tiek jaunimas, tiek senjorai, todėl tinka dovanoti bet kokio amžiaus žmonėms. O gal tokį kosmetikos rinkinį norėtumėte pasidovanoti sau?

Alfons-Mucha-kosmetikos-dovanų-rinkinys

Submit a Comment

error: Content is protected !!