Kosmetika su levandomis

Kosmetika su Levandomis. Ar norėtumėte pasivaikščioti levandų laukais? Įkvėpti jų svaiginančio aromato? Atsipalaiduoti ir užmiršti viską pasaulyje…? Jei taip, tuomet Jums visai nereikia vykti į Provansą ar kitą tolimą kraštą, kad visą tai pajustumėte. Jums tereikia apsilankyti Dovanų dovana el. parduotuvėje ir išsirinkti vieną iš siūlomų rinkinių – kosmetiką su levandomis. Galite rinktis iš trijų siūlomų rinkinių: kosmetikos rinkinį „Levandų sodas“ sudaro dušo želė, muilas ir dekoracija – medinė širdelė; Kosmetika su levandomis rinkinį „Levanda“ sudaro universali dušo želė ir šampūnas. Kosmetiką su Levandomis ant medinės paletės sudaro kūno losjonas, skystas muilas ir tualetinis muilas.

Levandų kosmetikos nauda sveikatai

Levandų kosmetikos nauda sveikatai neabejotina. Levandų kvapiosios medžiagos turi raminamąjį poveikį, pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Prieš miegą išsimaudžius levandų aliejumi praturtintoje vonioje, gerėja miego kokybė, padedama atsikratyti nemigos.

Dovana, kuri pradžiugins kiekvieną moterį!

Pasinerkite į svaiginančias levandų aromato kūno priežiūros priemones, kurios maloniai pašalins dienos nuovargį, atgaivins ir atpalaiduos mintis, nuplaus ir sudrėkins odą.

SPA procedūra

Jūs nusipelnėte šių trumpų atostogų! O jei norėsite jas vėl pakartoti, beliks įlipti į vonią ir panirti į šią atpalaiduojančią SPA procedūrą.

Jūsų Dovanų dovana.

Kosmetika su Levandomis
Levandų kosmetikos rinkinys

Submit a Comment

error: Content is protected !!