Dovana draugei

Rodomi visi rezultatai: 87

Dovana draugei: idėjos kaip nustebinti savo merginą

Kuomet artėja Valentino, moters diena, o galbūt gimtadienis, daugeliui vaikinų kyla klausimas ką padovanoti savo merginai.

Pasižvalgius po internete esančių parduotuvių asortimentą, priimti galutinį sprendimą nėra taip lengva kaip gali pasirodyti, vien dėl to, jog turime labai daug pasirinkimo, įvairaus tipo dovanoms.

Taip pat yra tas dalykas, jog kiekvienas žmogus turi savo pomėgius ir hobius, todėl surasti geriausią dovaną savo draugei gali būti dar sudėtingiau nei mes galvojame.

Šiame straipsnyje mes pateiksime dovanų idėjas draugei kurios puikiai tiks visoms progoms bei kartu įvardysime, keletą svarbiausių patarimų kaip nesuklysti priimant sprendimą dėl dovanos.

Kaip žinoti kokia dovana bus geriausia draugei?

Vos atėjus šventiniam laikotarpiui, daugelis iš mūsų pasimeta ieškodami idėjų savo mylimiausios moters dovanai. Dažnai stingame laiko, o kartais ir apskritai pamirštame apie artėjantį gimtadienį, Valentino dieną ar kitas specialias progas.

Dėl šios priežasties, skubios dovanų idėjos mums gali itin praversti, nesvarbu kokiam konkrečiam tikslui mes tos dovanos ieškome.

Taigi, kaip žinoti kokia dovana bus geriausia jūsų draugei?

Manome, jog svarbiausi dalykai į ką reikėtų atsižvelgti šiuo atveju yra moters pomėgiai ir gyvenimo būdas.

  • Pomėgiai - kiekvienas žmogus turi skirtingus dalykus kuriuos mėgsta, hobius ar užsiėmimus. Puiki idėja būtų padovanoti kažką, kas parodytų jūsų rūpestį ir tai, kad vertinate žmogaus mėgstamus užsiėmimus Jei jūsų moteris mėgsta gaminti, puiki idėja gali būti nauja receptų knyga leisianti tobulinti savo kulinarinius sugebėjimus, ar naujas indų komplektas kuris būtų ir praktiška dovana, ir dekoratyvinė, kaip reikiant papuošianti virtuvės kambarį.
  • Gyvenimo būdas - ne paslaptis, jog daugelis iš mūsų gyvena itin įtemptu gyvenimo ritmu. Vos atsikėlus ryte ir suspėjus atsigerti kavos, jau lekiame automobiliu į darbą ar universitetą ir apskritai susiduriame su itin daug kasdienio streso. Jei jūsų draugė nuolat vakarais pavargusi, puiki dovana gali būti vonios druskos ar SPA rinkiniai užtikrinantys maksimalaus komforto ir atsipalaidavimo galimybę.

Remiantis tokia mąstysena, galima plačiau padiskutuoti apie tai kokios idėjos dovanoms bus geriausios.

Pateikiame, pagrindines iš jų žemiau.

4 dovanų idėjos, ką padovanoti draugei

Nors dovanoti galime daug ką, manome, jog šios dovanų idėjos iš mūsų elektroninės parduotuvės iš esmės yra universalus pasirinkimas tinkantis bet kuriai progai.

Kosmetikos priemonės

Savaime suprantama, kiekviena moteris nori būti graži, na o tam tikros kosmetinės priemonės gali būti puikus būdas tinkamai save prižiūrėti ir palaikyti asmeninę higieną.

Viena iš populiariausių tokių dovanų idėjų gali būti dušo želė rinkinys siūlantis ne tik šią priemonę dušui, tačiau kartu ir šampūną bei vonios putas, kitaip tariant, viską ko reikia tobuloms akimirkoms voniai.

Taip pat verta paminėti ir veido bei kūno kremus. Odos išsausėjimas, kuris dažnai pasireiškia po prausimosi duše ar vonioje, paprastai kelia nemažai diskomforto kasdieniame gyvenime.

Įvairūs kremai skirti veidui ir kūnui yra prisotinti specialių medžiagų padedančių praturtinti ir sudrėkinti išsausėjusią odą. Manome, jog tai gali būti labai rūpestingas ir apgalvotas pasirinkimas dovanai.

Grožio ir SPA elementai

Dar viena dovana kuri gali kaip reikiant padėti maksimaliai atsipalaiduoti yra įvairios SPA ir kitos komfortą namuose galinčios užtikrinti priemonės. Jei rimtai galvojate apie vonios priemonių dovanas, tikrai vertėtų pamąstyti ir apie tokius dalykus kaip vonios putos ar vonios druska.

Jos ne tik praturtins vonios kambarį maloniu kvapu, tačiau kartu atneš ir naudos sveikatai, pradedant kūno odos išsivalymu, visišku raumenų atsipalaidavimu ir bendru organizmo atsistatymu.

Kitas dalykas - vonios putos ir burbulai. Kartais pilnai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas užtenka itin malonaus kvapo vonios kambaryje. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galima rasti levandų, šalavijų, akacijų ir dar begalės kitų kvapų vonios priemonių.

Praktinę paskirtį turintys daiktai

Ne ką prastesnis pasirinkimas būtų tam tikrą praktinę paskirtį turinti dovana. Jei jūsų draugė nemėgsta pompastikos ir kur kas mieliau gautų kažką ką galima būtų naudoti kiekvieną dieną, tuomet vertėtų rimtai pagalvoti būtent apie tokią dovaną.

Pastebime, jog mūsų elektroninėje parduotuvėje, vienas iš dažniausių pasirinkimų tokioms dovanoms yra puodeliai arba indų komplektai kurie, gali papildyti virtuvės ar valgomojo kambarį ne tik savo estetinėmis savybėmis, tačiau ir kasdiene nauda.

Parinkus gražų ornamentą ar tam tikrą mielą užrašą ant tokios dovanos draugei, garantuotai pataikysite su savo pasirinkimu.

Kitas naudingas pasirinkimas galėtų būti daiktams ar specialiai papuošalams laikyti pritaikytos dėžutės. Tokia dovana draugei bus paprasta, tačiau itin naudinga savo funkcionalumu ir padėsianti užtikrinti didesnę tvarką namuose.

Prie to pačio, vertėtų pagalvoti ir apie pakabukus raktui, kuri nors ir yra smulki dovana, tuo pačiu gali būti labai brangi išreiškiant meilę bei rūpestį jūsų draugei.

Įvairios smagios ir įdomios dekoracijos

Kartais efektyviausia dovana gali būti smagus jūsų namų papildymas tam tikra dekoracija. Pastebime, jog mūsų asortimente yra itin populiarūs sieniniai laikrodžiai, dekoratyviniai šviestuvai bei pagalvės kurios turi ne tik vizualinę, bet ir praktinę naudą.

Laikrodį namuose turime kiekvienas, tačiau jis nebūtinai turi būti nuobodus elementas jūsų bendrame interjere. Jei jūsų draugė mėgsta šmaikščius, kūrybiškus dalykus, neįprastai atrodantis laikrodis ar kita dekoracija gali būti vienas iš būdų ją nustebinti.

Pagalvėlės, panašiai, dažniausiai yra tam tikras interjerą papildantis elementas, tačiau čia kartu bus ir daugiau praktinės naudos. Nauja pagalvė gali būti puikus būdas parodyti rūpestį dėl savo draugės, taip palinkint jai kokybiškesnio miego.

Kaip nesuklysti ieškant dovanos draugei?

Jei gerai apgalvosite savo pirkinį, surasti optimalią dovaną bus tikrai nesudėtinga. Tiesa, yra keletas dalykų kuriuos turite turėti omenyje, jei nenorite suklysti ir taip nuvilti savo artimo žmogaus.

Pagrindinės dovanų moterims pirkimo klaidos yra:

  • Dovana neatspindi jūsų rūpesčio žmogui. Pati geriausia ir labiausiai įsimintina dovana bus ta kuri atsižvelgs į jūsų draugės pomėgius ar charakterio bruožus, taip parodant, jog artimas žmogus jums išties rūpi.
  • Galvojimas, jog brangiau yra geriau. Kai kuriems atrodo, jog kuo brangesnė dovana - tuo ji bus geresnė. Tačiau, tai nėra tiesa. Juk svarbiausia nuoširdumas ir rūpestis kitam žmogui, atsižvelgimas į kito poreikius.
  • Dovaną rinkti pagal save - dar viena dažnai daroma klaida yra tai, jog žmonės perka dovanas pagal tai kas patinka jiems patiems. Atminkite, jūsų draugės poreikiai ir pomėgiai gali ženkliai skirtis nuo jūsų, todėl čia dovana turėtų tai kas patinka jai.
  • Atidėlioti viską paskutinei minutei - nors taip atsitinka dažnai, tikrai nereikėtų dovanos draugei pirkimo palikti paskutinei minutei. Taip ne tik susikursite sau nereikalingos įtampos galvojant ką pirkti, tačiau blogiausia - galite nebeturėti laiko pačioms geriausioms idėjoms.

Kodėl verta pirkti dovaną pas mus?

Dovanų dovana - tai vieta kur rasite tinkamiausias dovanas bet kokiai progai ir tinkančias net ir išrankiausiam žmogui.

Pagrindiniai mūsų parduotuvės privalumai yra:

  1. Nestandartinės ir kur kas įdomesnės dovanos nei kitose elektroninėse parduotuvėse
  2. Čia laisvai rasite tinkamą dovaną net ir pačiam išrankiausiam žmogui
  3. Visos mūsų parduotuvės prekės yra pagamintos laikantis ekologijos ir draugiškumo aplinkai principų
  4. Patogus ir greitas atsiskaitymas, galimybė rinktis iš patogiausių jums pristatymo būdų.

Jei jums stinga dovanų idėjų, o jums žūtbūt reikia nupirkti gerą dovaną draugei, kviečiame pasižvalgyti po mūsų parduotuvės asortimentą ir tikime, jog rasite tai ko ieškote.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.) apie dovanas draugei

Kaip išsirinkti dovaną iš plataus i prekių asortimento?

Geriausias būdas išsirinkti dovaną yra tinkamai atsižvelgti į tai kas yra brangu jūsų artimam žmogui, jo pomėgius ar gyvenimo būdą. Tokiu būdu tikrai pataikysite, net ir tuomet kai laiko dovanos paieškai nebeliko tiek daug.

Kokios dovanos moterims yra populiariausios?

Populiariausios prekės mūsų internetinėje parduotuvėje yra: kosmetika, vonios priemonės, dekoracijos bei praktiškos dovanos moterims.

Kas geriau originalios ar šmaikščios dovanų idėjos?

Tai jau priklausys nuo jūsų draugės asmenybės ir pomėgių. Linksmos dovanos moterims tikrai patinka, svarbu parinkti skoningą variantą.

Kodėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje yra kur kas patogiau?

Perkant internetu, kelti kojos iš namų - nėra būtinybės. Čia patogu peržiūrėti visą parduotuvės internete katalogą ir lengvai rasti tai ko ieškote.

error: Content is protected !!