Dovana tėčiui

Dovana tėčiui – tai įvairios dovanos per Kalėdas, gimtadienį, Tėvo dieną ar kitas ypatingas metų šventes, vienam iš brangiausių ir artimiausių mūsų žmonių.

Dovana tėčiui

Paprastai ieškant dovanos mūsų tėčiui, norisi rasti kažką paprasto, praktiško ar solidaus.

Vis dėl to, išrinkti tokią dovaną jam dažnai nėra taip lengva, kaip gali atrodyti, o ypač, kai ieškome dovanos ypatingai progai, pavyzdžiui, jubiliejui ir pan.

Žemiau apie tai, kas svarbiausia renkant dovaną tėčiui bei populiariausios tokių dovanų idėjos iš mūsų parduotuvės.

Kodėl svarbu išrinkti tinkamą dovaną tėčiui?

Nustebinti tėtį paprastai būna tikrai nelengva užduotis. Jis dažnai būna matęs ir patyręs kur kas daugiau nei mes patys, todėl renkant tinkamą dovaną mums gali ir pritrūkti dovanų idėjų.

Vis dėl to, nusiminti tikrai nereikėtų.

Paprastai pati geriausia dovana nuo mylinčio sūnaus ar dukros būna ta, kuri parodo nuoširdų rūpestį ir tai, jog jūs nepamiršote tėčio per svarbiausias metų šventes.

Ypač malonu jam bus gauti simbolišką dovaną Tėvo dienos proga, kuri yra puiki galimybė dar kartą atsidėkoti tėčiui už visas įdėtas pastangas ir atsidavimą.

Tam, kad būtų paprasčiau rasti ką dovanoti, pateikiame keletą idėjų iš mūsų parduotuvės.

Dovanų idėjos Tėvo dienos proga iš mūsų elektroninės parduotuvės

Dovana tėčiui…? Nesugalvojate, ką galėtumėte padovanoti? Siūlome dovanų kosmetikos rinkinius! Originalūs, vyriški ir įdomūs kosmetikos dovanų rinkiniai tikrai privers nusišypsoti kiekvieną tėtį! Praktiškos dovanos gali būti labai įdomios!

O gal Jūsų tėtis neišlenda iš garažo

Dovana tėčiui – alaus mėgėjui – nustebinsite padovanoję kosmetikos rinkinį Alaus SPA, tėčiui – motociklų mylėtojui siūlome originalų Motorcycle Vintage rinkinį. O gal Jūsų tėtis neišlenda iš garažo ir ten mėgsta remontuoti savo automobilį?

Tuomet pradžiuginkite jį universalia dušo želė Helik, kuri atrodo tarsi automobilio tepalo buteliukas (prie dovanos pridedamas universalus veržliaraktis J). Neabejojame, kad Jūsų tėtis – tikras džentelmenas, kuris apsidžiaugs gavęs dovanų rinkinį „Džentelmenas“.

Mėgstančiam laiką leisti prie televizoriaus

Tėtį, mėgstančiam laiką leisti prie televizoriaus, pradžiuginkite originalia dekoratyvine pagalvėle su menininko paveikslo antspaudu: tėčiui pypkiuotojui arba cigaro mėgėjui. Patogiai atsirėmęs į Jūsų dovanotą pagalvėlę, tėtis visada prisimins Jūsų parodytą dėmesį.

Puodeliai

Puodelis - itin paprasta, tačiau tuo pačiu metu ir itin praktiška dovana, kuri puikiai tiks dovanoti Tėvo dienos proga, per gimtadienį, Kalėdas ir kitas metų šventes. Mūsų parduotuvėje galima rasti įvairių spalvų ir raštų puodelių, kurie yra patrauklūs ir pasižymi aukšta kokybe.

Kiekvieną rytą užkaitęs karštą kavos ar arbatos puodelį, jis su malonumu prisimins savo sūnų ar dukrą, išrinkusius tokią puikią dovaną.

Grafinai

Jei Jūsų tėtis - gėrimų mėgėjas, puiki dovana jam galėtų būti mūsų parduotuvėje parduodami grafinai pasižymintys prabangiu, puošniu dizainu ir praktiška talpa.

Nesvarbu ar kalba eitų apie stiklinius indus viskiui ar vynui, faktas jog tokia dovana pavers pasimėgavimo gėrimu ritualą dar malonesniu, o nepriekaištingas dizainas leis papildyti bet kokį šventinį stalą ir namų interjerą.

Vyno įrankiai

Kaip dovaną tikram vyno mėgėjui galime pasiūlyti neseniai mūsų prekių asortimente atsiradusius vyno įrankių rinkinius. Jame esantis vyno atidarytuvas pasižymi net trimis praktinėmis funkcijomis ir gali būti naudojamas kaip kamščiatraukis, peiliukas ar atidarytuvas alui.

Čia taip pat galima rasti ir kokybišką, iš nerūdijančio plieno pagamintą vyno kamštį, kuris leis tinkamai užsandarinti vyno butelį iki kito karto, pasimėgavus gėrimu.

Vyriškos kosmetikos rinkinys

Ieškant dovanos tėčiui, kosmetikos rinkinys vyrams paprastai būna dažnas pasirinkimas. Ši dovana bus itin praktiška, kurią tėtis galės naudoti kiekvieną dieną.

Mūsų parduotuvėje siūlomuose kosmetikos rinkiniuose rasite ne tik įprastas priemones, tokias kaip dušo želė ar šampūnas, tačiau kartu ir vonios druską ar vonios putas. Suteikite tėčiui puikią progą atsipalaiduoti karštoje vonioje su visais jos malonumais.

Aplinką pagyvinantys aksesuarai

Dar vienas puikus pasirinkimas dovanai gali būti ir tam tikros dekoracijos namų aplinkai. Jei girdėjote iš tėčio, jog jam norėtųsi paįvairinti savo namų interjerą, puikus pasirinkimas šiuo atveju galėtų būti dekoratyvinės pagalvėlės. Menininko kruopščiai parinkti raštai ir spalvos neabejotinai suteiks interjerui originalumo ir solidumo. Ne veltui tai yra viena populiariausių prekių mūsų parduotuvėje.

Dėžutės daiktams susidėti

Itin praktiška dovana taip pat gali būti ir daiktų dėžutės iš mūsų parduotuvės.
Kompaktiško dydžio ir puikaus dizaino dėžutės leis ne tik patogiai susidėti raktus ir kitus svarbiausius dalykus vienoje vietoje, tačiau kartu taps ir gražiu, namų interjerą papildančiu elementu.

Linkime sėkmingų dovanos tėčiui paieškų!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

error: Content is protected !!