Dekoratyvinė pagalvė „Relaksacija vidiniame kiemelyje”

Dekoratyvinė pagalvė „Relaksacija vidiniame kiemelyje”

30.00 su PVM

Dailininko Tautvydo Davainio paveikslo atspaudas ant dekoratyvinės pagalvėlės, kuri suteiks namų interjerui išskirtinumo!

Liko 2

Aprašymas

Dekoratyvinė pagalvė Relaksacija vidiniame kiemelyje

Dailininko Tautvydo Davainio paveikslo atspaudas ant dekoratyvinės pagalvėlės suteiks namų interjerui išskirtinumo ir savitumo.

  • Pagalvės dydis – 40×40 cm
  • Pagalvės užvalkalas medvilninis
  • Užvalkalas nuimamas, galima skalbti skalbyklėje „švelniu” režimu.

Tautvydas Davainis (1954-2022) – dailininkas, pradėjęs savo karjerą tapydamas, vėliau – kurdamas skaitmeninį meną. Tai vienas pirmųjų dailininkų Lietuvoje pradėjęs naudoti fraktalų sudarymo programas paveikslų kūrimui. Dailininkas yra surengęs ne vieną parodą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o jo darbus yra įsigiję privatūs kolekcininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Šveicarijos, Amerikos, Rusijos ir kitų šalių.

Tautvydo Davainio darbų paroda pirmą kartą suorganizuota 1990 m. M. Mažvydo nacionalinėje bibliotekoje Lietuvoje. 1991 m. sekė antroji paroda toje pačioje vietoje. 1992-1993 m. – parodos galerijoje „Arka“ Lietuvoje. 1996 m. darbų paroda galerijoje „ARS moderna“ Rygoje (Latvija). Nuo 1997 metų Tautvydo Davainio darbų reprodukcijos buvo spausdinamos ant žurnalo „Paslaptys“ viršelio. 2000 m. vyko paroda Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, į kurią atvyko Jo Ekscelencija Valdas Adamkus. 2001 m. Jungtinėse Valstijose vyko paroda Coral Gable International Art Centre. 2004 m. paroda „Matei?“ surengta „Europos“ verslo centre. 2009 m. buvo surengta paroda „Dervišai sukasi tyliai…” „Pilies galerijoje“. 2012 m. dailininko skaitmeninis darbas „5 minutės po Filadelfijos eksperimento“ (2010 m.) papuošė atlikėjos Lady Gaga kompaktinio disko „Artpop“ viršelį. 2017 m. Anykščių viešojoje bibliotekoje buvo surengta paroda „Skaitmeninis menas“. Vėliau vykusios parodos buvo virtualios.

Tautvydo Davainio kūrybą galima pamatyti: https://www.facebook.com/TautvydasDavainis/ https://www.youtube.com/user/arttauta

Dekoratyvinė pagalvė Relaksacija vidiniame kiemelyje – originali dovana įvairiomis progomis.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė pagalvė „Relaksacija vidiniame kiemelyje””

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!