Dovanos vyrams

Naudingos ir smagios dovanos vyrams! Pradžiuginkite tėtį, vyrą, senelį, brolį, uošvį, draugą ar kolegą išrinkdami dovaną pagal vyro pomėgius. Originali ir praktiška dovana – kiekvienam vyrui staigmena!

Originalios dovanos vyrams: idėjos ką padovanoti jam gimtadienio proga ir per kitas šventes

Originali dovana vyrui, draugui, broliui, seneliui ar kolegai dažnai būna sudėtinga užduotis? O jei dar nežinote asmens pomėgių, kuriam ieškote dovanos, tuomet užduotis rasti jam dovaną tampa sudėtingu rebusu. Bet tam yra Dovanų dovana! Pas mus rasite universalių dovanų vyrams – kosmetikos dovanų rinkinių pagal įvairią tematiką, taip pat dekoratyvinių pagalvėlių vyriškam interjerui.

Tiesa, pasižvalgius po internetinėse parduotuvėse esančių prekių asortimentą galutinai apsispręsti, kokia dovana vyrui bus geriausia nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Galvojant apie tai, ką padovanoti vyrui, svarbiausia yra atsižvelgti į žmogaus pomėgius, asmenybę ir kitus dalykus.

Žemiau - apie tai, kaip sėkmingai išrinkti geriausią dovaną vyrui ir keletas idėjų, kurios padės galutinai apsispręsti, kokia dovana vyrui tiks labiausiai.

Geriausios dovanos vyrams: į ką būtina atsižvelgti?

Artėjant šventiniam laikotarpiui, daugelis iš mūsų skubame galvoti, ką padovanoti savo artimiausiems žmonėms.

Neretai dėl mūsų kasdienių rūpesčių, dovanų ieškojimą nukeliame paskutinei minutei, o kartais - apskritai pamirštame pasveikinti pažįstamus vyrus gimtadienio, vestuvių, Valentino ar kitomis progomis.

Būtent dėl to dovanų idėjų sąrašas vyrams gali itin praversti, ypač kai neturime daug laiko sugalvoti, ką jam padovanoti.

O kokie dalykai svarbiausi, galvojant apie tai, ką padovanoti vyrui?

Mūsų nuomone, svarbiausi dalykai, kuriuos reikia įvertinti ieškant dovanos vyrui yra jo hobiai bei charakteris.

 • Hobis/ hobiai - kiekvienas vyras yra skirtingas, todėl jie turi skirtingus pomėgius ir hobius.Itin gera idėja būtų gerai pagalvoti apie tai, kokie yra mėgstamiausi žmogaus užsiėmimai ir dovanoti kažką kas parodytų, jog vyras jums brangus. Jei vyras, tarkime, mėgsta automobilius, puiki idėja - originalios dekoracijos kambariui ar garažui šia tematika. Kiek praktiškesnis dovanos variantas galėtų būti daiktų dėžutės svarbiausiems daiktams susidėti.
 • Charakteris - dar vienas svarbus dalykas - įvertinti žmogaus charakterį ir jo gyvenimo būdą. Daugelis iš mūsų gyvename labai įtemptai, nuolat skubame ir patiriame daug streso susidurdami su kasdieniais rūpesčiais. Dėl šios priežasties nuostabi dovana vyrui gali būti tiesiog suteikta proga atsipalaiduoti. Čia puikiai tiks įvairūs SPA ir vonios rinkiniai, kurie leis pilnai atsipalaiduoti namų sąlygomis.

Žinant, kas ieškant tinkamos dovanos vyrams yra svarbiausia, galima aptarti ir konkrečias idėjas. Žemiau pateikiame praktiškų ir naudingų dovanos vyrams idėjų.

4 dovanų idėjos, ką padovanoti vyrui iš mūsų parduotuvės

Nors dovanų idėjų vyrui, vaikinui, broliui ar tėčiui yra tikra gausybė, manome, jog būtent šios dovanos yra universalios ir iš esmės tiks bet kokiai šventei - ar tai bus vestuvių metinės, Valentino diena ar gimtadienio proga.

Kosmetinės priemonės

Kosmetika dažniausiai nebūna pirma idėja, kuri mums kyla galvojant apie vyrui skirtą dovaną. Tačiau pamąsčius logiškai, tam tikras higienos ar kūno priežiūros rinkinys - tikrai puiki dovana vyrams. Tokia dovana yra universali ir praktiška, naudojama visų vyrų..

Itin gera dovana šiuo aspektu galėtų būti dušo priemonių rinkinys, kuriame yra ne tik dušo želė, tačiau ir vonios putos, šampūnas bei muilas. Kitaip tariant, žmogus gaus praktišką dovaną, kurią jis galės naudoti kiekvieną dieną.

Kita puiki dovana vyrui gali būti ir kūno kremas. Nors apie tai susimąstome tikrai ne visi, sausa ir prastos būklės oda į gyvenimą gali atnešti tikrai nemažai diskomforto.

Mūsų parduotuvėje rasite rankų, veido, pėdų ar visam kūnui skirtus kremus, padėsiančius sudrėkinti ir tinkamai prižiūrėti savo odą. Tokia paprasta dovana - labai geras būdas parodyti kitam dėmesį.

SPA priemonės voniai

Universalios dovanos vyrams gali tapti ir įvairios SPA priemonės, leisiančios užtikrinti maksimalų komfortą ir atsipalaidavimą. Vienos iš populiariausių tokių prekių mūsų parduotuvėje yra vonios druska ir vonios putos.

Alaus, vyno ar kitų kvapų SPA rinkiniai, praturtinti apynių, vynuogių ekstraktais ir kitomis naudingomis medžiagomis, nustebins kiekvieną sodriu ir maloniu kvapu bei suteiks akivaizdžios naudos sveikatai. Šios priemonės padeda ne tik atsistatyti mūsų organizmui, tačiau kartu išsivalyti odai bei atsipalaiduoti raumenims.

Pilnam atsipalaidavimui labai dažnai reikia visai nedaug, pavyzdžiui, pagulėti malonaus aromato vonioje.Dovanudovana.lt Jūs rasite svaiginančio levandų, akacijų ir cinamono, šalavijų kvapo druskas voniai, kurios padės atsipalaiduoti ir nuims įtampą.

Praktinės vertės turintys daiktai

Jei kosmetika ar SPA rinkiniai Jums neatrodo tinkama dovana, tuomet vertėtų pagalvoti apie praktinę vertę turinčias dovanas. Dažnai būna, jog vyrams nepatinka pompastika, o nedidelės naudingos dovanos Valentino dienos ar gimtadienio proga būna kur kas mielesnės.

Pastebėjome, jog mūsų internetinėje parduotuvėje itin populiarios dovanos vyrams yra įvairūs puodelių rinkiniai, galintys papildyti bet kokio interjero stiliaus valgomąjį ir virtuvę, na ir žinoma, atnešti realios praktiškos naudos.

Jei Jūsų draugui, tėčiui, vaikinui ar broliui patinka dienos pradžia su karštu kavos ar arbatos puodeliu rankose, tuomet puodeliai gali būti tikrai taiklus pasirinkimas.

Dar viena puiki dovana galėtų būti ir dėžutės nedideliems daiktams susidėti. Tik pagalvokite, kiek kartų patys esate susidūrę su situacija, kuomet nerandate svarbiausių savo daiktų, nesvarbu ar tai būtų piniginė, juvelyrika, namų ar automobilio raktai.

Daiktų dėžutės mūsų parduotuvėje yra itin praktiškos ir pasižyminčios patraukliu dizainu. Žmogus čia galės labai patogiai pasidėti savo svarbiausius daiktus ir visuomet juos rasti. Be to, originaliai atrodančios dėžutės neabejotinai papuoš interjerą ir taps išskirtiniu dekoro elementu.

Nestandartiniai dekoratyviniai elementai

Kartais nuostabi dovana gali būti visai paprasta dekoracija, įnešanti į namus ar artimą aplinką naujų spalvų bei nuotaikos.

Pastebėjome, jog pirkėjai mūsų kataloge itin dažnai renkasi tokias dovanas kaip sieniniai ar pastatomi laikrodžiai.

Laikrodį namuose vis dar naudojame daugelis iš mūsų, tad kodėl jo nepanaudojus kaip dekoracijos, kuri suteiks namams daugiau unikalumo? Jei vyras, kuriam ieškote dovanos yra tikras kūrybininkas ir mėgsta nestandartinius sprendimus, tai tikrai bus taiklus pasirinkimas.

Dar vienas puiki dekoracija, kuri papuoš namus - dekoratyvinės pagalvėlės. Mūsų asortimente Jūs rasite itin žavingų raštų ir originaliomis dekoracijomis puoštų pagalvėlių, kurios suteiks interjerui savitumo ir išskirtinumo.

Kokios dažniausios klaidos būna renkant dovaną vyrui?

Rasti tinkamą dovaną yra tikrai nesudėtinga, ypač jeigu gerai pagalvojame apie patį žmogų ir jo pomėgius. Vis dėl to, reikėtų turėti omenyje keletą dalykų, kurių daryti tikrai nereikėtų.

Dažniausios dovanų vyrams pirkimo klaidos yra:

 • Dovaną išrenkame neapgalvoję - daugiausiai džiaugsmo atneša tokia dovana, kuri puikiai iliustruoja gavėjo charakterį ir pomėgius.Nerinkite dovanos vyrui atmestinai.
 • Manymas, jog brangiau yra geriau - labai dažnai būna, jog dovanas Valentino dienos ar gimtadienio proga mes stengiamės išrinkti kaip įmanoma brangesnes ir įspūdingesnes. Tačiau kaip dažnai parodo praktika, dažniausiai nudžiugina nuoširdi ir rūpestingai išrinkta dovana.
 • Dovaną renkame pagal savo skonį - dar viena dažnai daroma klaida yra tai, jog dovanas parenkame pagal savo pomėgius ir poreikius. Atminkite, Jūsų vyrui, draugui, vaikinui ar tėčiui ne visuomet gali patikti tie patys dalykai kaip ir jums, todėl atsižvelkite į kitą žmogų.
 • Viską paliekame paskutinei dienai - nors taip atsitinka tikrai daug kam, nerekomenduojame dovanos pirkimo palikti paskutinei minutei. Taip sau sukelsite papildomą įtampą bei turėsite kur kas mažiau laiko geriausioms idėjoms subrandinti. Verčiau įsigykite viską iš anksto ir tuomet ramiai laukite šventės. .

Kodėl verta dovaną pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje?

Internetinėje parduotuvėje „Dovanų dovana“ kiekvienas pirkėjas ras TOP dovanas kurios tiks padovanoti bet kokia proga ir net pačiam išrankiausiam žmogui.

Pagrindiniai privalumai perkant mūsų parduotuvėje yra:

 1. Įdomesnis, nestandartinis dovanų asortimentas palyginus su kitomis parduotuvėmis internete
 2. Gausybė pasirinkimo, todėl nereikės ilgai sukti galvos, ką padovanoti
 3. Laikomės griežtų ekologiškumo principų, todėl visas mūsų prekių asortimentas yra draugiškas aplinkai
 4. Galite už prekes atsiskaityti Jums patogiais būdais
 5. Galimybė dovanas užsisakyti į namus. Nesvarbu ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kokiame kitame Lietuvos kampelyje, mūsų dovanas galite patogiai užsisakyti su pristatymu į namus.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.) apie dovanas vyrui

Kaip pasirinkti dovaną iš didelio elektroninės parduotuvės asortimento?

Pats paprasčiausias dalykas, pagal kurį reikėtų ieškoti tinkamos dovanos - pagalvoti apie tai, kas Jūsų vyrui yra svarbu bei kokie jo pomėgiai.Patogi paieškos sistema mūsų parduotuvėje leis rasti būtent tai, ko ieškote.

Kokios dovanų idėjos vyrams yra pačios populiariausios?

Pačios populiariausios vyrų dovanos pas mus yra - kosmetikos rinkiniai, dekoratyviniai elementai, praktiški daiktai bei vonios rinkiniai.

Kokią dovaną protingiau rinktis - rimtą ar šmaikščią?

Čia reikėtų atsižvelgti, kokiai progai yra renkama dovana ir žmogaus charakterį. Jeigu dovanos gavėjas mėgsta pajuokauti, galima ir nebijoti būti šmaikščiam.

Ar apsipirkti internete yra kur kas patogiau?

Tikrai taip. Čia vos per kelias minutes išrinksite dovaną. Beje, ją galite įsigyti su pristatymu į namus, todėl tikrai sutaupysite nemažai savo laiko.

error: Content is protected !!