Dovana mamai

Pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis pasitinka mus  gražia švente – Motinos diena. Ši šventė švenčiama visame pasaulyje. Įdomus faktas, kad Motinos diena įvairiose pasaulio šalyse švenčiama skirtingu metu, pavyzdžiui, Gruzijoje Motinos diena švenčiama kovo 3 d., Lenkijoje – gegužės 26 d., o Prancūzijoje ir Švedijoje mamos sveikinamos paskutinį gegužės mėn. sekmadienį. Pirmąjį gegužės mėn. sekmadienį, kaip ir Lietuvoje, mamos sveikinamos Ispanijoje, Portugalijoje, Vengrijoje bei Pietų Afrikoje.

Nesvarbu, kokia šalis bebūtų ir kada bebūtų švenčiama Motinos diena, visi pasaulio vaikai tą dieną parodo savo mamoms išskirtinį dėmesį. Tą dieną  aplankome savo mamas, susiplanuojame laiką taip, kad galėtume su jomis kartu pabūti, na o jeigu neišeina šią dieną susitikti, tai stengiamės jas pradžiuginti telefono skambučiu.

Motinos diena

Motinos diena

Pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis

Norėdami parodyti dėmesį ir meilę savo mamai, iš anksto planuojame, kokią dovaną jai įteiksime, kuo pradžiuginsime ar nustebinsime savo brangiausią žmogų.

Šiais laikais dovanų pasirinkimas iš tiesų yra didelis ir tikrai galima pasimesti, ieškant kažko ypatingo. Motinos dienos proga tikrai siūlome nedovanoti buitinių ar kasdieninių daiktų, tokių kaip keptuvė ar  puodai (nebent esate susitarę su savo mama ir ši dovana yra jos svajonė). Geriau apdovanokite savo mamą originalia ir ypatinga dovana, kuri ją nustebins ir privers nusišypsoti.

Dovanų dovana siūlo platų tokių Dovanų pasirinkimą

Dovanų dovana siūlo platų tokių Dovanų pasirinkimą, pavyzdžiui, įteikite jai originalų ir kvapnų rankų darbo muiliukų rinkinį su Jūsų pasirinktu užrašu. Arba padovanokite savo mamai dviejų puodelių rinkinį širdelės formos dėžutėje – ta proga iš padovanotų puodelių galėsite jaukiai kartu su mama išgerti kavos. O gal įteiksite jai papuošalų dėžutę? Jos širdį užlies meilė ir šiluma, kai iš dėžutės ims papuošalus. Kosmetikos rinkinys “Vyno SPA” patiks mamoms, kurios mėgsta ne tik gerti vyną, bet ir jame išsimaudyti 😊!

Dovana mamai

Dovana mamai

Dovanos mamai Motinos dienos proga – tai dovanos, kurios pasako daugiau nei žodžiai!

Gražios ir jaukios Motinos dienos!

Jūsų Dovanų dovana

error: Content is protected !!