Nežinau ką dovanoti draugei

Kaip išrinkti dovaną arba ką padovanoti ?

Artėjant šventėms, visuomet pradedame galvoti ne tik apie tai, kur praleisime šventes, su kuo būsime kartu, bet ir apie tai, ką padovanosime artimiesiems arba žmogui (-ėms), kurių šventėje dalyvausime. Ieškodami dovanų, visų pirma turime galvoti apie tą žmogų, kuriam bus skirta dovana.

Norite, kad gavę dovaną jis apsidžiaugtų, nustebtų ar pralinksmėtų? Tam, kad žmogus tikrai būtų laimingas gavęs Jūsų dovaną, turite skirti tam šiek tiek laiko.

Pirmiausia, turite pasidomėti, ką žmogus mėgsta, koks jo hobis, ką jis mėgsta veikti laisvalaikiu, o gal jis renka kokią nors kolekciją ir pan. Dovana neturi būtų bereikšmė. Ji neturi būti tokia, kokią gavęs žmogus galvotų, kur ją padėti arba ji būtų tiesiog nenaudojama. Lengviausias būdas sužinoti, ką padovanoti, o gi tiesiog paklausti! Jei su žmogumi sieja artimi santykiai, drąsiai klauskite, ką jis pageidautų gauti dovanų.

Taip parodysite, kad  žmogus Jums rūpi ir kad norite jį iš tikrųjų pradžiuginti įteikdami dovaną. Tačiau atsargiai to klauskite, jei žmogų mažai pažįstate ar jis yra, pvz., Jūsų viršininkas. Visų pirmą galite likti neteisingai suprasti, kitas dalykas, žmogus gali pasiprašyti itin brangios dovanos, kurios neįstengsite nupirkti…

 

Dovanos moterims

Niekada nesuklysite, jei moteriai įteiksite kosmetikos dovanų rinkinį. Visos moterys mėgsta grožio procedūras ir gražinimosi priemones. O jei tos priemonės bus skoningai ir gražiai įpakuotos, tokiai dovanai neliks abejinga nei viena moteris!

Pavyzdžiui, kosmetikos dovanų rinkinys „Rožės“  itin patiks rožių mylėtojoms, provanso ir levandų mylėtoja apsidžiaugs gavusi „Levandų“ kosmetikos rinkinį, o kavos mėgėja maloniai nustebs gavusi kosmetikos dovanų rinkinį „Kofeinas“.  

Moteris neliks abejinga originaliam, elegantiškam ar spalvingam puodeliui. Gerdama kavą ar arbatą ji kaskart prisimins asmenį, kuris įteikė šią mielą dovaną. Meno mėgėjai padovanokite žymaus dailininko Gustav Klimt kūriniu „Bučinys” papuoštą puodelį arba elegantišką Alfons Mucha darbu puoštą puodelį. Jei moteris neabejinga provansui, padovanokite jai puodelį Levandos. 

Dailioje dėžutėje supakuotas puodelis – ypatinga ir praktiška dovana, kurią galėsite įteikti įvairiomis progomis – gimtadienio, vardadienio, Kalėdų, Valentino dienos ar kita šventine proga.

Visas dovanas moterims rasite čia –>

Dovanos vyrams

Šmaikšti, praktiška ir neįpareigojanti dovana – tai, ko reikia vyrams. Puiku, jei rasite dovaną, kuri yra susijusi su vyro pomėgiu. Pagalvokite, ką vyras mėgsta veikti, kam jis negali atsispirti…? Galbūt jis užkietėjęs žvejys? Galbūt jis negali gyventi be sporto? O gal jis mėgstą alų? Arba jis mėgsta leisti laiką garaže, remontuodamas automobilį ar motociklą?

Linksmos ir praktiškos dovanos tokiais atvejais labai tiks. Įteikite vyriškiui dovanų kosmetikos rinkinį Alaus SPA kuris puikiai tiks alaus mėgėjui. Vyrui, mėgstančiam “garažo reikalus”, padovanokite universalią dušo želė rinkinuką, kuriame prausimosi priemonės atrodo tarsi automobilio tepalo buteliukai! Praktiškos, originalios ir linksmos dovanos  patiks visiems vyrams!

Visas dovanas vyrams rasite čia –>

Dovanos visiems

Universalios dovanos, tinkančios tiek vyrams, tiek moterims, dažniausiai susijusios su namais, jų dekoravimu ir gražinimu. Originalūs, vienetiniai, menininkų sukurti gaminiai papuoš namus, suteiks jiems išskirtinumo ir pradžiugins žmogų, kuriam įteiksite tokią dovaną.

Viena iš tokių dovanų, kurias galite drąsiai dovanoti, tai – dekoratyvinės pagalvėlės. Jos ne tik papuoš namus, bet ir suteiks jaukumo. Žmogus, kuriam dovanosite tokią dovaną, kaskart prisimins Jus, žvelgdamas ar patogiai atsiremdamas į tokią pagalvėlę.

Parinkite dekoratyvinę pagalvėlę pagal žmogaus pomėgius, pavyzdžiui, gyvūnų mylėtojui parinkite dekoratyvinę pagalvėlę su žirgu, su drugeliu, užkietėjusiam rūkaliui parinkite pagalvėlę su cigaru ar pypkėm ir pan.

Ir svarbiausia – nepalikite dovanos pirkimo paskutinei minutei. Siūlome iš anksto apgalvoti, ką dovanoti žmogui skirti laiko dovanos suradimui bei įsigijimui.

Jei vis tiek esate pasimetęs ir nežinote, kokią dovaną išrinkti, drąsiai skambinkite tel. +370 605 68352 ar rašykite el. paštu info@dovanudovana.lt, pasitarsime ir kartu rasime geriausią sprendimą!

Smagių dovanų paieškų ir gražių švenčių!

Jūsų Dovanų dovana

Kaip išrinkti dovaną vyrui

 Smagu dovanoti – malonu gauti!

error: Content is protected !!