Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga

Rodomi visi rezultatai: 59

Paprastos ir praktiškos dovanos Joninių proga internetu

Ko gero daugelis žmonių sutiktų, jog Joninės - neabejotinai gražiausia vasaros šventė. Tai ne tik galimybė pavakaroti su savo giminėmis ar artimiausiais draugais, tačiau kartu ir proga pabėgti nuo kasdienio šurmulio ir pabūti gamtos apsuptyje.

Na, o tam, kad dar smagiau būtų mėgautis ilgiausia metuose diena ir trumpiausia naktimi, puikus sprendimas būtų vienas kitam dovanoti šmaikščias ir neįpareigojančias dovanas Joninių proga.

Tas ypač svarbu, jeigu savo artimiausių žmonių tarpe turite Jonų ar Janinų, kuriems gerai parinktos dovanos ne tik pakels nuotaiką, tačiau ir pralinksmins visam vakarui.

Toliau papasakosime apie Joninių šventę, geriausiai tinkančias dovanas Joninėms bei ką dovanoti Jonams ir Janinoms.

Šiek tiek apie Joninių šventės istoriją Lietuvoje

Joninės yra švenčiamos kiekvienais metais naktį iš birželio 23 į birželio 24 d. Ši šventė yra ypatinga ne tik tuo, jog minime ilgiausią metų dieną bei trumpiausią naktį, tačiau ir savo tradicijomis mūsų šalyje.

Kadaise senovės lietuviai šią vasaros saulėgrįžos šventę vadino tiesiog Rasomis, o kiek vėliau atsirado ir dabartinis pavadinimas - Joninės. Jos metu mūsų tautiečiai atlikdavo įvairius ritualus ir apeigas siekdami malonės iš gamtos ir dievybių.

Ypač didelę reikšmę šventės metu turėdavo vanduo. Buvo tikima, jog jeigu Rasų išvakarėse žmogus išsimaudydavo, jis sustiprės ir ligos nepuls. Tuo tarpu žemdirbiai gausiai paliedavo laukus, taip tikėdamiesi puikaus derliaus visus metus.

Kitos senosios Joninių tradicijos - įvairių žolelių rinkimas, vainikų pynimas, laužų deginimas ar paparčio žiedo ieškojimas. Šios tradicijos išliko ir iki šių dienų.

Joninės - ne tik mūsų šalyje tradicijų turinti šventė

Galbūt mažiau žinomas faktas yra tai, kad Joninės yra minimos ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose Europos valstybėse.

Štai Latvijoje ir Estijoje ši šventė taip pat yra vadinama Joninių vardu, o Lenkijoje ir Rusijoje ją įprasta vadinti kupolinėmis.

Iš esmės kitose šalyse tradicijos yra labai panašios kaip ir pas mus. O pagrindinė tradicija, vienijanti visas šalis -  tai Jonų, Janinų ir Rasų sveikinimas bei dovanų įteikimas jiems.

Dovanos šia proga turi būti linksmos, neįpareigojančios ir naudingos.

Apie tai, žemiau.

Kokios turėtų būti dovanos Joninių proga?

Iš esmės geriausios dovanos Joninių proga yra paprastos ir nuotaikingos, turinčios  tam tikrą praktinę naudą gavėjui.

Dovanudovana.lt internetinėje parduotuvėje rasite būtent tokias dovanas Joninėms.

  • Moterims ir merginoms Joninių proga geriausia dovana būtų kosmetikos rinkiniai su rožių žiedlapių ekstraktais. Kita vertus, jeigu jai labiau patinka švelnesni aromatai, puikiai tiks ir nuostabieji levandų rinkiniai.
  • Vyrų tarpe labai dažnai galima rasti tikrus alaus mėgėjus, todėl čia taiklus pasirinkimas gali būti Alaus SPA rinkiniai.
  • Automobilių mėgėjams dauguma kasdienių dalykų turi kelti asociacijas su jų mėgstamiausiu hobiu, todėl dušo žėlė rinkiniai su automobilių tematika taip pat bus smagus ir taiklus pasirinkimas.
  • Tuo tarpu sportuojantiems žmonėms norėsis gaivių  aromatų, todėl čia puikiai tiks dovanų rinkinys „Sportininkas“.
  • Kaip universali dovana, tinkanti visiems, galėtų būti puikus ir stilingas puodelių komplektas. Jeigu jūsų draugai ar draugės neįsivaizduoja savo ryto pradžios be arbatos ar kavos, tokia dovana gali būti naudinga kiekvieną dieną.

Žinoma, tai tik keletas dovanų variantų kuriuos galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Siūlome pasižvalgyti po dovanudovana.lt asortimentą ir rasti idealų dovanos variantą!

Dovanos Jonui Joninių proga

Jonui per Jonines galite drąsiai  dovanoti jau prieš tai mūsų minėtus vonios ir kosmetikos rinkinius, ar tai būtų Alaus, Romo SPA rinkiniai, ar labiau išskirtinį jo variantą, pavyzdžiui rinkinį - “Džentelmenas”.

Žinoma, jei pažįstate Joną, kuris mėgsta daug ilsėtis, puikus pasirinkimas dovanai galėtų būti dekoratyvinė pagalvėlė, kuri bus ne tik praktiška dovana, tačiau kartu ir suteiks originalumo namams.

Dovanos Janinai ir Rasai Joninių proga

Kalbant apie dovanas per Jonines mūsų moterims, neabejojame, jog Janinai ar Rasai tikrai patiks moteriški kosmetikos rinkiniai tokie kaip „Kofeinas“, kurie leis visuomet jaustis švariai ir gaiviai.

Tuo tarpu tikros kavos ar arbatos gerbėjoms, manome, jog labai patiks menininko Alfons Mucha darbų motyvais puoštas puodelis, kuris galės būti naudojamas kasdien ir atnaujins namuose esantį indų komplektą.

Rasai ar Janinai, mėgstančiai mielas ir originalias interjero detales, kaip dovana puikiai tiks  dekoratyvinės pagalvėlės, kuriomis ji galės papuošti ir atnaujinti svetainę ar miegamojo interjerą.

Straipsnyje trumpai aptarėme keletą mūsų šalies Joninių tradicijų bei tai, kokios dovanos gali būti tinkamiausios šios šventės metu.

Nepamirškite, kad tai smagiausia vasaros naktis, todėl linkime nepamirštamų įspūdžių, geros nuotaikos ir smagių dovanų Jonams, Janinoms ir Rasoms!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana - visada maloni staigmena!

error: Content is protected !!