Valentino dienos dovanos arba ką padovanoti Valentino dienai?

Valentino dienos dovanos

Valentino dienos dovanos. Valentino diena – meilės ir įsimylėjėlių diena  švenčiama vasario 14 d. Kasmet parodome savo meilę ar simpatiją, išreiškiame savo jausmus tiems, kuriuos mylime ir kurie mums yra brangūs. Žinoma, savo meilę antrai pusei reikia rodyti kasdien, tačiau Valentino diena – būtent  ta diena, kai galime drąsiai parodyti savo meilę įteikdami mielą dovaną antrai pusei, o taip pat atskleisti savo jausmus tiems, kuriems vis dar nedrįstame pasakyti „Aš tave myliu“.

Valentino diena – tai meilės diena, kuri švenčiama nuo senų laikų. Istorija byloja, kad šios šventės ištakos siekia II a., kuomet tuometinis Romos Imperatorius draudė tuoktis jauniems vyrams, kurie, Imperatoriaus giliu įsitikinimu, turėdami šeimą, būdavo prastesni kariai. Vyskupas Valentinas, pagelbėdamas įsimylėjėliams, perduodavo slaptus meilės raštelius ir juos paslapčia sutuokdavo.

Apie tai sužinojęs Imperatorius įkalino vyskupą. Kalėdamas Valentinas pamilo jį kalėjime prižiūrėjusią merginą. Apie Valentino meilę mergina sužinojo tik po jo mirties, kai gavo jai rašytus meilės raštelius. Po kurio laiko vyskupas Valentinas buvo paskelbtas Šventuoju. Nuo tada vasario 14 d. minima kaip meilės ir įsimylėjėlių diena.

Lietuvoje ši šventė po truputį pradėta švęsti po Nepriklausomybės atgimimo

Lietuvoje ši šventė po truputį pradėta švęsti po Nepriklausomybės atgimimo, o pastaruoju metu švenčiama itin aktyviai. Valentino dieną įsimylėjėliai stengiasi praleisti laiką kartu, teikia vieni kitiems mielas ir įdomias dovanėles taip parodydami savo jausmus.

Klausimas, ką padovanoti Šv. Valentino dienai, kyla kaskart atėjus vasario 14 d. Norime savo mylimuosius maloniai nustebinti, pradžiuginti ir pamaloninti įteikdami dovaną. Kokia gi tai galėtų būti dovana? Šiuo atveju tikrai netiks buitinė dovana. Keptuvė mylimai moteriai ar įrankių dėžė vyrui tiktų nebent tuo atveju, jei esate seniai susituokę ir esate sutarę nešvaistyti bendro biudžeto. Bet net tokiu atveju Jūsų antra pusė nusipelno mažo mielo siurprizo.

Jei esate „šviežiai iškepta“ pora, turbūt irgi kyla daug abejonių, nes savo antrosios pusės nepažįstate labai gerai ir abejojate, kas galėtų ją/jį pradžiuginti.

Dovanų dovana padeda išspręsti klausimą „Ką padovanoti Valentino dienai“

Praktiškos ir kvepiančios dovanos mylimiems vyrams –  kosmetikos rinkiniai! Išrinkite kosmetikos rinkinį pagal vyro pomėgius: sportininkams puikiai tiks kosmetikos rinkinys „Sportininkas“, automobilių mėgėjams padovanokite kosmetikos dovanų rinkinius, atrodančius tarsi automobilio tepalai – Dušo želė rinkinys arba universali dušo želė XXL su kombinuotu raktu privers nusišypsoti kiekvieną vyrą. O gal Jūsiškis labai mėgsta alų? Padovanokite jam kosmetikos rinkinius „Alaus SPA“  ar „Premium SPA“. Taip pat galite įteikti praktišką ir įdomią dovaną vyrams – nealkoholinio alaus rinkinys su degustacine taure.

Originali ir kvepianti dovana ar dovanos priedas vyrui

Originali ir kvepianti dovana ar dovanos priedas vyrui – rankų darbo muilas su zodiako ženklu. Raudona muilo spalva – meilės spalva, muilo kvapas – švelnių vyriškų kvepalų, todėl ši dovanėlė itin tiks ir patiks vyrams.

Dovanas įdėkite į galantišką vyrišką dovanų maišelį ir Jums beliks tik įteikti dovaną!

Šias ir kitas dovanų idėjas vyrams rasite apsilankę Dovanų dovana internetinės parduotuvės skiltyje DOVANOS VYRAMS.

Moterims skirtas praktiškas ir kvepiančias dovanas siūlome parinkti pagal moters pomėgius.

Gal ji neabejinga rožėms? Tuomet puikiai tiks kosmetikos dovanų rinkiniai su rožių žiedlapių ekstraktais – kosmetikos dovanų rinkinys „Rožės“ arba kosmetikos rinkinys „Bohemia Natur“ . Gal jos silpnybė levandos? Tuomet įteikite jai kosmetikos rinkinius su kvapniomis levandomis. O gal Jūsų mylimoji meno gerbėja? Tuomet itin tiks dovanoti žymaus menininko paveikslo Gustav Klimt darbu Bučinys dekoruotą puodelį arba jų rinkinį.

Išrinktas dovanas įdėkite į jaukų dovanų maišelį  ir Jums beliks įteikti dovaną!

Daugiau dovanų moterims idėjų rasite Dovanų dovana internetinės parduotuvės skiltyje DOVANOS MOTERIMS

Dovanų dovana siūlo originalią dovaną porai – kosmetikos rinkinį „Dviems”. Jam skirta dušo želė, jai – šampūnas plaukams. Tai smagi dovana su užuomina 🙂

Sveikiname su Šv. Valentino diena ir linkime daug meilės!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!