Apie mus

Dovanų dovana

Dovanų dovana el. parduotuvės idėja gimė tuomet, kai ieškant dovanų brangiam žmogui artėjančiai šventei – gimtadieniui, Kalėdoms, įkurtuvėms ir kt., būdavo sunku rasti ypatingą, originalią ar išskirtinę dovaną. Važinėjimas po parduotuves, blaškymasis ir laiko gaišimas stovint eilėse ar kamščiuose tikrai nenuteikdavo šventiškai ir atimdavo daug laiko. Tuomet ir kilo idėja sukurti el. parduotuvę, kurioje būtų galima patogiai, neišėjus iš namų ir negaištant laiko stovint kamščiuose išrinkti dovaną brangiam žmogui.

Kruopščiai atrinktas dovanų asortimentas – Dovanų dovana įmonės išskirtinumas. Savo asortimente siūlome dovanas, kurios gali pasakyti daugiau nei žodžiai. Tokios dovanos suteikia ne tik momentinę džiaugsmo akimirką, tačiau ir ilgalaikį prisiminimą bei praktinę naudą.

Asortimentą nuolatos papildome naujomis, kokybiškomis ir įdomiomis dovanomis. Siekiame, kad artimieji, gavę Jūsų dovaną, iš tiesų būtų maloniai nustebinti ir laimingi.

Jūsų patogumui dovanos sudėliotos:

  • Pagal šventes
  • Pagal tematiką
  • Pagal pomėgius
  • Pagal statusą – žmonai, vyrui ir t.t.

Išrinkite pačią geriausią dovaną Jūsų brangiausiam žmogui! Jums pageidaujant, dovaną galime supakuoti. Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą ir beliks dovaną įteikti!

Dovanu dovana

Beje, jei žmogus, kurį norite pasveikinti, gyvena kitame mieste arba Jūs esate išvykęs ir negalite jo pasveikinti, siūlome dovaną užsakyti per kurjerį, kuris Jūsų dovaną pristatys tiesiai žmogui į namus. Arba galite užsakyti dovaną, kurią pats žmogus pasiims iš paštomato. Nebijokite, sąskaitos siuntinyje nebus, tausodami gamtą sąskaitą siunčiame tik el. paštu tiesiai užsakovui, todėl žmogus, kurį sveikinate tikrai nepamatys, kiek kainavo dovana 😊.

Gamtos tausojimas ir saugojimas – dar vienas mūsų įmonės tikslas, todėl nenaudojame burbulinės plastikinės plėvelės ir visus siuntinius pakuojame į tvarią kartotinę pakuotę. Siuntinys jus pasieks saugiai, o mes prisidėsime prie gamtos apsaugos.

Ekopakuotė

Geros dovanų paieškos ir ačiū, kad esate kartu!

Dovanų dovana komanda linki gražios šventės!

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

 

error: Content is protected !!