Dovanos berniukams

Rodomi visi rezultatai: 28

Dovanos berniukams

Dovanos berniukams gali būti labai įvairios, priklausomai nuo jų amžiaus, pomėgių ir interesų. Štai keletas idėjų:

Žaislai: žaislų pasirinkimas berniukams yra labai didelis, todėl galima rasti žaislą bet kuriam pomėgiui. Populiarūs žaislai berniukams yra įvairūs konstruktoriai, robotai, automobiliai, lėktuvai, kariniai žaislai, žaislai su superherojais ir kt.

Sportinė įranga: jei berniukas mėgsta sportą, jam patiks dovana, susijusi su jo pomėgiu. Tai gali būti futbolo kamuolys, krepšinio kamuolys, riedučiai, slidės, riedlentė, dviratis ir kt.

Elektronika: berniukai dažnai mėgsta elektroniką, todėl jiems patiks dovana, susijusi su šia sritimi. Tai gali būti žaidimų konsolė, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, dronas, išmanusis laikrodis ir kt.

Kūrybinė veikla: jei berniukas mėgsta kūrybingą veiklą, jam patiks dovana, susijusi su šia sritimi. Tai gali būti piešimo reikmenys, lipdymo rinkinys, muzikos instrumentas, statybinių kaladėlių rinkinys ir kt.

Pramogos: berniukams gali patikti dovanos, susijusios su pramogomis. Tai gali būti bilietai į kiną, koncertą, muziejų, pramogų parką ir kt.

Renkantis dovaną berniukui, taip pat svarbu atsižvelgti į jo amžių. Štai keletas konkrečių dovanų idėjų skirtingo amžiaus berniukams:

1-3 metų berniukams:  mašinytės, gyvūnai, minkšti žaislai, kaladėlės, konstruktoriai, knygos ir kt.

4-6 metų berniukams: žaisliniai automobiliai, lėktuvai, traukiniai, robotai, konstruktoriai, žaidimai su vandeniu, žaidimai su smėliu, knygos, žaidimai lauke, muzikiai instrumentai ir kt.

7-10 metų berniukams: žaidimų konsolės, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, dronai, futbolo kamuoliai, krepšinio kamuoliai, riedučiai, slidės, riedlentės, dviračiai, konstruktoriai, knygos ir kt.

11-14 metų berniukams: žaidimų konsolės, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, dronai, futbolo kamuoliai, krepšinio kamuoliai, riedučiai, slidės, riedlentės, dviračiai, konstruktoriai, robotai, knygos, muzikiniai instrumentai, kompiuteriai žaidimai, bilietai į koncertus, renginius ir kt.

15-18 metų berniukams: žaidimų konsolės, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, dronai, futbolo kamuoliai, krepšinio kamuoliai, riedučiai, slidės, riedlentės,  konstruktoriai, robotai, kompiuteriai žaidimai, bilietai į koncertus, renginius, muzikos instrumentai, drabužiai, aksesuarai ir kt.

Žinoma, tai tik keletas idėjų, o geriausia dovana yra ta, kuri yra pasirinkta atsižvelgiant į konkretaus berniuko interesus ir poreikius.

error: Content is protected !!