Dovana seneliui

Dovana seneliui jubiliejaus proga ir per kitas šventes

Dovanos seneliui - tai įvairūs daiktai ir priemonės kurias dovanojame vienam iš brangiausių mūsų šeimos narių.

Nesvarbu apie kokią šventę eitų kalba, visuomet smagu per jas nustebinti savo artimiausius ypatingomis ir gerai apgalvotomis dovanomis.

Vienas iš tokių žmonių, žinoma, bus mūsų nuostabus ir labai mylimas senelis.

Kodėl svarbu seneliui išrinkti tinkamą dovaną?

Vis dėl to, surasti kokia dovana seneliui patiks labiausiai gimtadienio, jubiliejaus proga ar per Kalėdas nėra taip lengva kaip gali atrodyti.

Dažniausiai vyresni šeimos žmonės būna pamatę ir patyrę kur kas daugiau nei mes patys, o jų namuose ir taip būna nemažai įvairiausių daiktų.

Tačiau jei niekaip nesugalvojame ką dovanoti, per daug nusiminti tikrai nereikėtų. Juk svarbiausias dalykas - parodyti savo seneliui rūpestį ir tai, jog šio žmogaus nepamiršote per svarbiausias metų šventes.

Kartais net visiškai smulki dovanėlė bus kur kas iškalbingesnė nei kažkas prabangaus ir ekstravagantiško.

Geriausios dovanų idėjos seneliui

Mūsų manymu, geriausios dovanų idėjos seneliui yra:

  • Vonios ir SPA rinkinys - jei senelis visuomet daug dirba, jis tikrai vertas laikas nuo laiko tinkamai atsipalaiduoti. Mūsų parduotuvėje rasite platų dušo želė, šampūnų ir vonios putų rinkinių pasirinkimą pasižyminti įvairiausiais maloniais ir atpalaiduojančiais kvapais.
  • Puodeliai - ar jūsų seneliui patinka pradėti dieną su karštu kavos ar arbatos gėrimu? Stilingas ir praktiškas puodelis gali tapti geriausia dovana seneliui gimtadienio proga ar per Kalėdas. Rinkitės iš mūsų parduotuvėje siūlomų patrauklių, spalvingų ar šmaikščių puodelių dizainų.
  • Pagalvėlės - po sunkios dienos, ne ką mažiau svarbu yra tinkamai išsimiegoti. Dėl šios priežasties, puiki dovana seneliui gimtadienio proga gali būti nedidelė dekoratyvinė pagalvėlė kuri užtikrins puikų komfortą ir galimybę atsipalaiduoti. Žinoma, ją galima naudoti ne tik miegui, tačiau ir kaip paminkštinimą krėslui, todėl jei senelis mėgsta prisėsti paskaityti knygą ar laikraštį, tai gali būti labai praktiška dovana.
  • Dėžutės daiktams susidėti - galiausiai nuostabi dovana seneliui gimtadienio proga taip pat gali būti ir dėžutė daiktams susidėti. Kaip dažnai būna ir mums patiems, atrodo, pasidedame svarbiausius daiktus, o vėliau jų nerandame kuomet labiausiai jų reikia. Jei daiktai visuomet bus savo vietoje - taip nebus. Iš esmės tai kartu ir universalus pasirinkimas, kadangi čia senelis galės pasidėti akinius, papuošalus, vaistus ar kitus daiktus kuriuos būtina visuomet turėti „po ranka“.
error: Content is protected !!