Dovanos sau

Dovanos

Praėjus didžiosioms metų šventėms, užgesus šventinėms girliandoms, pasidaro tamsiau ir liūdniau, o įvairūs draudimai ir ribojimai karantino metu neišvengiamai priverčia likti namuose. Namuose pastaruoju metu praleidžiame itin daug laiko. Čia ir dirbame, ir mokomės, ir leidžiam laisvalaikį, ir atostogaujam. Natūralu, kad tiek daug laiko būnant namuose norisi pokyčių, naujų įspūdžių ar nepatirtų nuotykių. Deja, visą tai kuriam laikui turime atidėti. O kol būnat namuose, patarsime, kaip praskaidrinti kasdienybę ir įnešti džiaugsmo į rutiną.

Kasdieniniai ritualai

Pirmiausia, pabandykite susikurti kasdieninius ritualus, kurie Jums teiktų malonumą, pavyzdžiui, tam tikrą laisvesnę valandėlę skirkite laiko kavos ar arbatos gėrimui su šeimos nariais. Pasiruoškite gražius puodelius, išsikepkite skanaus pyrago, užsidekite kvapnią žvakę ir jaukiai praleiskite laiką kartu su visa šeima. Arba tokį ritualą pasidarykite sau vieni, paėmę į rankas įdomią knygą arba žurnalą. Pailsėkite! Jūs to nusipelnėte!

SPA centras – Jūsų namuose!

Jei mėgstate vandens procedūras ir ilgitės SPA centrų teikiamų malonumų, pabandykite susikurkite tai savo namuose! Tam puikiai pasitarnaus Dovanų dovana siūlomi SPA rinkiniai – Alaus SPA arba Vyno SPA, kurie švelniai nupraus Jūsų odą, ją sudrėkins, atgaivins, o pasinėrus į šių kosmetikos priemonių gaivų aromatą pasijausite tarsi grįžęs iš gerų atostogų. Nepamirškite, kad SPA išvertus iš lotynų kalbos reiškia „sveikata per vandenį“ (sanitas per aqua), todėl pasirūpinkite savo sveikata neišėję iš namų!

Televizorius ir dekoratyvinės pagalvėlės

O jei geriausiai poilsį įsivaizduojate ir labiausiai mėgstate žiūrėti televizorių, tai irgi nėra blogai, tik nepamirškite susikurti jaukią ir patogią aplinką. Tam labiausiai tiks menininko sukurtos originalios ir minkštos dekoratyvinės pagalvėlės, kurias galite įsigyti Dovanų dovana el. parduotuvėje. Įvairus ir spalvotas pasirinkimas – tikrai rasite savo mylimiausią ir gražiausią pagalvėlę. Beliks tik patogiai įsitaisyti ir susirasti įdomų filmą! Geras poilsis – garantuotas!

Dovanų dovana siūlomus produktus galite dovanoti sau ar savo artimiesiems! Juk dovanų niekada nebūna per daug 😊!

Likite namuose ir būkite sveiki!

Dovanos

Submit a Comment

error: Content is protected !!