Atostogos su dovanudovana.lt

Kosmetika su Negyvosios jūros mineralais –trumpos atostogos, greitai padėsiančios atgauti jėgas namuose

Negyvosios jūros kosmetika

Seniai svajojate apie atostogas, bet nepavyksta ištrūkti iš darbo? Jaučiatės pavargę ir išsekę? Norėtumėte bent trumpam atsipalaiduoti ir užmiršti viską pasaulyje?

Šie ir panašūs klausimai neišeina iš galvos vasarą, kuomet visi aplinkui rodos tik ir atostogauja, o jūs vienintelis dirbate už visus. Na, o jei pradėjote dirbti naujame darbe ir atostogos iš viso nenusimato, apima begalinis liūdesys. Tuomet kuriate planus savaitgaliui pabėgti prie jūros, bet visi planai žlunga, kai atsikėlę pamatote už lango lietų…

Negalime Jums garantuoti gero oro, negalime Jums suteikti ilgų atostogų, tačiau galime pasiūlyti trumpą ir efektyvų pabėgimą nuo visų rūpesčių. Jums padės Negyvosios jūros kosmetika.

Negyvosios jūros kosmetika

Negyvosios jūros kosmetika

SPA procedūra namuose

Tai greita ir efektyvi mini SPA procedūra namuose, kuri garantuotai suteiks jėgų ir atstatys dvasinę pusiausvyrą.

Kosmetikos rinkinys su Negyvosios jūros mineralais supakuotas vintažinio stiliaus inde, kuriame rasite dušo želė, šampūną, vonios putas, tualetinį muilą ir vonios burbulą.

Pradžioje siūlome panirti į šiltą vonią, pripildytą putų, kurios praturtintos Negyvosios jūros druska, jūros dumblių (Ulva lactuca) ekstraktais ir mikroelementais, kurių dėka palaikomas optimalus Jūsų odos ph, oda tampa švelni ir minkšta. Gaivus putų aromatas leis pamiršti viską pasaulyje!

Atsipalaidavimui vonioje taip pat labai tiks vonios burbulas su jūros dumblių ekstraktais.

Tai smagi ir naudinga odai prausimosi priemonė. Vonios burbulas, įdėtas į pripildytą šilto vandens vonią, šnypšdamas po truputį tirpsta išskirdamas naudingąsias medžiagas ir maloniai kvepia. Jūros dumblių ekstraktų dėka, oda po šios procedūros bus švelniai nuplauta, taps minkšta ir glotni.

Jei nemėgstate gulėti vonioje, Jums pagelbės dušo želė, kuri taip pat praturtinta dumblių ekstraktu (Ulva lactuca) ir Negyvosios jūros druska.  Joje gausu mineralų ir mikroelementų, kurie kartu su kitais komponentais palaiko optimalų odos ph, švelnina ir drėkina odą.

Po kūno prausimo procedūrų nepamirškite palepinti savo plaukų, išplaudami juos šampūnu, su dumblių ekstraktais ir Negyvosios jūros druska. Plaukai taps glotnūs, žvilgantys ir lengvai iššukuojami.

Sustokite trumpam ir atsipalaiduokite…

Padovanokite sau trumpas atostogas! Jūs tikrai to nusipelnėte!

SPA namuose

SPA namuose

Gerų Jums atostogų!

Jūsų Dovanų dovana

Submit a Comment

error: Content is protected !!