Ką padovanoti vaikui

Ką padovanoti vaikui ?

Dovana vaikui

Ką padovanoti vaikui ? – Spalvotos, linksmos, įdomios, skatinančios mąstymą ir kūrybiškumą – tai viskas, ko reikia vaikučiams pradžiuginti gimtadienio, krikštynų ar kokia kita ypatinga proga.

Ką padovanoti vaikui ? Dažniausiai atsakymą turime, jei reikia pasveikinti savo vaiką. Žinote jo pomėgius, žinote jo svajones ir pan. Tačiau toks klausimas būna aktualus, kuomet vykstate į svečius pas jaunesnius pusbrolius, pusseseres, draugų vaikus ir kitus mažylius.

Visas dovanas vaikams galite peržiūrėti čia –>

Atsižvelkite į vaiko amžių ir pagal tai parinkite dovaną.

Šiuo atveju pirmiausia atsižvelkite į vaiko amžių ir pagal tai parinkite dovaną. Niekada nedovanokite žaislų ar daiktų ne pagal vaiko amžių. Gavęs dovaną, jis norės ją išpakuoti, išbandyti, o jei padovanotas daiktas ar žaislas bus ne pagal vaiko amžių, jis gali juo užsigauti, susižaloti ir pan. Todėl niekada nedovanokite vaikui, kuris dar nemoka vaikščioti, pavyzdžiui, stalo žaidimo. Jis gali nesuprasti, ką su juo daryti, o smulkiomis detalėmis gali užspringti. Taip, tokia dovana tikrai pravers ateityje. Tačiau juk norite vaiką pradžiuginti čia ir dabar?

Siūlome dovanas mažiausiems

Dovanų dovana siūlo mielus žaisliukus – migdukus, kurie tinka dovanoti patiems mažiausiems – kūdikėliams. Tai minkštas ir ypatingai švelnus miego draugas, kuris padės nusiraminti ir saldžiai užmigti. Žaisliukas migdukas – nuostabi dovana vaikučio gimimo proga.

Patiems mažiausiems dovanoti itin tiks muzikinės karuselės, kurios ne tik smagiai groja ir sukasi ratu, bet ir pasitarnauja kaip jauki naktinė lemputė, kuri periodiškai keičia spalvas. Ramus vaikučio miegas – garantuotas.

Dovanų dovana siūlo įvairias dovanas vaikučiams nuo 2 – jų metų amžiaus.

Tiek mergaitės, tiek berniukai apsidžiaugs dovanų gavę paspirtukus: automobilius, motociklus ar ekskavatorius.  Jais smagu ne tik važinėti, bet ir garsiai pypsėti ar įjungti šviesų signalus.

Mergaitėms turime gražiai supakuotų lėlių su priedais, o berniukams dovanų turime ekskavatorių, valdomą pultu, kuris užsideda ant piršto.

Dovanos vyresnio amžiaus vaikams – ypatingos ir įdomios

Vyresnio amžiaus vaikų jau nepradžiuginsite žaislais, jiems reikėtų dovanoti kažką ypatingo ir įdomaus.

Paaugles mergaites galite pradžiuginti originaliomis ir praktiškomis dovanomis, tokiomis kaip papuošalų dėžutės, kurios atrodo kaip tikrų sofų mini kopijos. Tokia papuošalų dėžutė ne tik pasitarnaus kaip papuošalų laikymo vieta, bet ir papuoš mergaitės kambarį.

Berniukams siūlome įdomių žaidimų ar magnetinių konstruktorių, kuriuo jie galės sukurti tikrus šedevrus. Tokie žaidimai patiks ir mergaitėms!

Tad kviečiame pasižvalgyti po Dovanų dovana el. parduotuvę ir patogiai neišėjus iš namų pasirūpinti dovanomis!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams dovanudovana.lt

Submit a Comment

error: Content is protected !!