Linksmų švenčių

Velykos – gražiausia pavasario šventė

Velykos

Velykos – gražiausia pavasario šventė, simbolizuojanti atgimimą Pavasarį, atšylant orui, saulei dažniau pasirodant danguje, paukščiams sugrįžtant į gimtinę, pradedame laukti Šv. Velykų – seniausios ir svarbiausios krikščionių šventės. Šv. Velykų data yra nuolatos kintanti. Tiksli data nustatoma pagal Mėnulio – Saulės kalendorių ir visuomet švenčiamos pirmąjį sekmadienį po pirmos pavasario (po pavasario lygiadienio) pilnaties. Šv. Velykos visada švenčiamos sekmadienį, nes būtent septintą savaitės dieną Jėzus Kristus prisikėlė iš numirusiųjų.

Velykos.

Velykos

Velykos mums asocijuojasi

Velykos mums asocijuojasi su jaukia švente artimųjų rate. Visiems susirinkus kartu, rungtyniaujama, kieno margutis bus stipresnis, vaikai žaidžia įvairius velykinius žaidimus, dovanojamos mielos ir spalvingos dovanėlės. Velykinės dovanos dažniausiai būna dekoracinio pobūdžio, simbolizuojančios kiaušinius, viščiukus ar pavasarines gėles. Tokios dovanos būna momentinės ir dažniausiai po šventės paslepiamos kur nors giliai spintose. Kartais tokių velykinių suvenyrų kiekvienais metais prisikaupia tiek daug, kad nebežinome, kur juos dėti.

Dovanokite praktiškas ir spalvingas dovanas

Kad išvengtume tokios situacijos ir „neapkrautume“ velykinėmis dekoracijomis savo artimųjų, turime Jums patarimą – padovanoti savo artimiesiems praktiškas ir spalvingas dovanas. Tai gali būti vienas iš Dovanų dovana siūlomų kosmetikos dovanų rinkinių. Moterims siūlome kvapnius ir spalvingus kosmetikos rinkinius su rožėmis, levandomis. Vyrams turime originalių ir linksmų kosmetikos rinkinių su populiarių alkoholinių gėrimų imitacija (Alaus Spa, dušo želė su viskiu, Romo Spa). O gal norite pradžiuginti artimuosius originaliomis namų interjero dekoracijomis? Turime pasiūlyti dekoratyvinių pagalvėlių, originalių vazonų, paveikslų ir kitų įdomių namų dekoro elementų.

Velykų stalo dekoracijos

Tiesa, ieškodami, ką padovanoti artimiesiems, nepamirškite pasirūpinti  savo Velykų stalo dekoracijomis. Tam siūlome spalvingus, mielomis iliustracijomis puoštus puodelius bei puodelių rinkinius, kurie pasitarnaus ne tik praktiškai, bet ir papuoš Jūsų stalą.

Kviečiame pasižvalgyti www.dovanudovana.lt !

Linksmų švenčių

Linksmų švenčių

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!