Kava ir jos teikiami malonumai

Kava

Išgirdus šį žodį „kava” kyla daug asociacijų…Tai ir ankstyvas rytas, kuomet bandome išsibudinti ir lekiame į darbus…Tai ir jauki popietė su draugais ir saldžia užkandėle prie kavos… O gal tai romantiškas vakaras su antra puse prie kavos puodelio? Arba smagus senjorų pasisėdėjimas prie kavos puodelio aptariant dienos įvykius…

Kava mus sujungia. Kai norime susitikti su draugais – kviečiame juos puodeliui kavos. Kai norime pailsėti po intensyvaus darbo – kviečiame bendradarbius išgerti puodelio kavos. Kai vykstate aplankyti  tėvų – jų namuose taip pat susėdame prie stalo, kur garuoja kava. Kava visais laikais buvo  ne tik skaniu gėrimu, bet ir socialiniu reiškiniu – bendravimo ir susitelkimo būnant kartu.

Beje, ar žinojote

Beje, ar žinojote, kad saikingas kavos gėrimas – naudingas sveikatai? Kavoje yra daug antioksidantų, įvairių B grupės vitaminų, mineralinių ir kitų naudingų mūsų organizmui medžiagų, kurios mažina riziką susirgti vėžinėmis ligomis. Taigi, saikingai vartojama kava ne tik suteikia energijos ir pagerina nuotaiką, bet teigiamai įtakoja visą organizmą. Tačiau nepamirškite vartoti kavos saikingai! Puodelis ar du kavos per dieną suteiks žvalumo ir sveikatos!

Kavą ne tik galima gerti

Kavą ne tik galima gerti, bet ji naudojama ir kosmetikoje. Kosmetikos su kofeinu nauda neabejotina – prausimosi želėje esantis kofeinas stimuliuoja kraujotaką, lėtina odos senėjimo procesus, o plaukų šampūne esantis kofeinas stiprina plaukų folikulus, todėl plaukų plovimas tokia priemone sustiprins plaukus ir apsaugos nuo jų slinkimo. Na, ir žinoma, malonus kavos aromatas, kuris pasklis prausiantis šiomis prausimosi priemonėmis, atpalaiduos kūną ir mintis…  Pasilepinkite kosmetikos su kofeinu teikiamais malonumais!

Tiesa, prie šios malonios vandens procedūros nepamirškite užsidegti kavos aromato žvakės, kurios kvapas suteiks Jums visapusišką atsipalaidavimą!

Jūsų Dovanų dovana!

Kava ir jos teikiami malonumai

Submit a Comment

error: Content is protected !!