Meninės dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės – puiki išeitis norint atnaujinti interjerą

Būna tokių dienų, kai norisi atnaujinti savo namų interjerą. Kartais norisi imtis esminių permainų – daryti remontą, keisti baldus, atnaujinti interjero spalvas. Bet vos tik apie tai pagalvojate, matote prieš akis remonto chaosą – daiktų dėžes, dulkes, statybines medžiagas ir kitą netvarką, kurią turėsite iškęsti iki remonto pabaigos…

Jei viso to tikrai netrokštate, bet vis tiek norite atsinaujinti savo namus, siūlome tam panaudoti interjero dekoro detales, kurios be didelio vargo gali neatpažįstamai pakeisti Jūsų namus. Tam puikiai tinka  dekoratyvinės pagalvėlės! Taip, supratote teisingai! Toks paprastas būdas tikrai bus tinkamas atgaivinti kiek pabodusį namų interjerą.

Dovanų dovana siūlo įvairias menininko antspaudu puoštas originalias dekoratyvines pagalvėles, kurios ne tik pagyvins interjerą, bet ir suteiks jam savitumo. Jeigu Jūsų interjere vyrauja šviesios spalvos, siūlome pasirinkti ryškių atspalvių pagalvėles. Savitumo interjerui suteiks originali pagalvėlė „Stebėjimas“. Jei pagalvėlė bus derinama prie vyriško interjero, siūlome pasirinkti iš kelių variantų – dekoratyvinė pagalvėlė „Relaksacija vidiniame kiemelyje“ arba „Iliuzoriniai natiurmortų laukai“. Tokios pagalvėlės interjerui suteiks originalumo ir solidumo. Nepamirškite pagyvinti ir vaikučio kambario interjero. Mergaičių kambarys gražiai atrodys papuoštas dekoratyvine pagalvėle su drugeliu arba su arklio „mirgančiu“ atvaizdu. Berniukų kambariui dinamikos ir žaismingumo suteiks pagalvėlė, kuri sukuria optinę iliuziją, kad  paveikslėlis juda. Tokia dekoratyvinė pagalvėlė taip pat gražiai derės urbanistinio stiliaus interjere.

Dekoruokite pagalvėlėmis sofą, miegamojo lovą ar krėslą balkone ir pamatysite, kaip pagyvės  interjeras!

Beje, nepamirškite prie pasirinktų pagalvėlių atspalvių priderinti tokio pat arba panašaus atspalvio užuolaidas, pakeiskite gėlių vazonus į naujus, derančius prie bendros interjero stilistikos, pastatykite naujų mielų suvenyrų  ir Jūsų namai atrodys iš tiesų pasikeitę!

Jūsų Dovanų dovana!

Dekoretyvinės pagalvėlės

Submit a Comment

error: Content is protected !!