Kosmetikos rinkinys Vyno SPA

Kosmetikos dovanų rinkinys Vyno SPA

Pastaruoju metu įvairiose šalyse sparčiai populiarėjančios vyno vonios (vyno SPA) pradėtos taikyti sveikatinimo ir atsipalaidavimo tikslams nuo 1997 m. Atlikus daugybę mokslinių tyrimų buvo nustatyta, kad vynuogių sėklose esantys polifenoliai – puikūs antioksidantai, kurie saugo odą nuo ankstyvo senėjimo. Vyno SPA tonizuoja odą, lėtina senėjimo procesus. Po šių procedūrų oda tampa elastingesnė ir skaistesnė.

Gaminiai praturtinti

Dovanų dovana siūlo dovanų kosmetikos rinkinius Vyno SPA. Rinkiniai sudaryti iš dušo želė, plaukų šampūno ir putų voniai. Šie kosmetikos gaminiai praturtinti vynuogių sėklų aliejumi ir vynuogių ekstraktu (Vitis vinifera), taip pat kitomis unikaliomis medžiagomis, išgautomis iš vynuogių sėklų, kurių sudėtyje yra vaisių rūgščių, mineralų, flavonoidų ir kitų, odai naudingų medžiagų. Prausiantis šiomis švelnios konsistencijos ir malonaus kvapo prausimosi priemonėmis, išlaikomas natūralus odos ph, ji maloniai drėkinama.

Vyno SPA

Kosmetikos dovanų rinkinys vyno SPA – Norėdami maloniai nustebinti savo artimuosius, padovanokite jiems vieną iš Dovanų dovana siūlomų Vyno SPA rinkinių ir jie galės mėgautis šia malonia vandens procedūra neišėję iš namų! Nepamirškite palepinti ir savęs vyno SPA procedūromis!

Vyno SPA rinkinys (3 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml, putos voniai 200 ml

Vyno SPA rinkinys (2 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml

Kosmetikos dovanų rinkinys

Submit a Comment

error: Content is protected !!