Spa rinkiniai

Padovanokite sau SPA procedūras namuose

SPA rinkiniai

SPA rinkiniai

Po visų švenčių maratono, dovanų paieškų artimiesiems, svečių lankymo ar dalyvavimo įvairiuose šventiniuose renginiuose pradedame jausti nuovargį. Atiduodami jėgas įvairiems prieššventiniams organizaciniams darbams, skirdami savo laiką susitikimams su artimaisiais nejučiomis pradedame jausti, kad „vidinis aš“ norėtų atsikvėpti. Pošventinis periodas tam itin tinkamas laikas – dovanos išdovanotos, draugai ir artimieji aplankyti. Ateina laikas atsikvėpti ir skirti laiko sau.

Skirkite laiko sau

Laikas sau tai laikas, kurį turite skirti veikdami tai, kas patinka asmeniškai Jums. Tai gali būti malonus laiko praleidimas vienumoje skaitant Jūsų mėgstamą knygą arba laikas, skirtas Jūsų hobiui. O gal atgauti jėgas padės tiesiog mėgstamo filmo žiūrėjimas?

Kaip bepraleistumėte laiką skirtą sau, nepamirškite, kad geriausiai jėgas atgauti ir mintis atpalaiduoti padės vandens procedūros – SPA. Juk ne veltui iš lotynų kalbos išvertus SPA (lot. sanitas per aqua) reiškia „sveikata per vandenį“. Dar senovės Graikijoje, Romos imperijoje SPA procedūros buvo itin vertinamos ne tik kaip grožio, bet kaip ir sveikatinimo procedūros.  XIX a. Europoje  šios procedūros buvo prieinamos tik karališkosios šeimos atstovams ar aristokratams.

SPA procedūros

Džiugu, kad šiais laikais SPA procedūros yra prieinamos visiems. Jomis galime lepintis ne tik SPA centruose ar kurortuose, bet ir namuose. Jaukiai ir patogiai neišėjus iš namų atstatysite savo jėgas taip, tarsi būtumėte grįžę iš trumpų atostogų. Kaip tai padaryti?

Dovanų dovana siūlo Jums kvapnius ir spalvingus SPA kosmetikos rinkinius, kurie praturtinti levandų, Negyvosios jūros, įvairių žolelių ekstraktais. SPA procedūrų dėka atgaivinsite kūną ir mintis!

Namų SPA ritualai

Norint, kad SPA procedūra suteiktų maksimalią atgaivą, nepamirškite šių svarbių dalykų:

  1. Pripildykite vonią mėgstamomis putomis arba įberkite saują druskos voniai.
  2. Klausykitės ramios, atpalaiduojančios, Jums patinkančios muzikos.
  3. Uždekite aromatinę žvakę, kurios kvapas atpalaiduos, o liepsnos šviesa nuramins.
  4. Paprašykite, kad procedūrų metu Jūsų niekas netrukdytų.
  5. Po SPA procedūros įsisupkite į minkštą rankšluostį ar jaukų chalatą.
  6. Pailsėkite 20-30 minučių gerdami žolelių arbatą. Jei mėgstate kavą, pasimėgaukite gardžiu kavos puodeliu.
Spa rinkiniai

Romo SPA

Kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti savo mėgstamiausią SPA kosmetikos rinkinį.

Malonaus poilsio!

 Jūsų Dovanų dovana

 

 

 

 

Submit a Comment

error: Content is protected !!