dovanos mokytojams

Dovanos mokytojams. Kaip tinkamai atsidėkoti per svarbiausias metų šventes?

Originalios dovanos mokytojams ir dovanų rinkiniai

Mokytojai – daug pagarbos nusipelnę žmonės, lydintys mūsų vaikus nuo pat pirmųjų jų žingsnių mokslo pasaulyje.

Per svarbiausias metų šventes kiekvienam iš mūsų smagu sulaukti dovanos, todėl siūlome šiuo laikotarpiu nepamiršti ir mokytojų bei atsidėkoti jiems už įdėtas pastangas.

Puikus būdas tai padaryti – įvairios praktiškos, patrauklios ir nestandartinės mokslo metų pabaigos, Mokytojo dienos ar Kalėdinės dovanos mokytojams.

Žemiau išvardinti svarbiausi dalykai renkant dovaną mokytojui ir keletas dovanų idėjų iš mūsų parduotuvės.

Ką svarbu įvertinti ieškant dovanos mokytojai ar mokytojui?

Ieškodami dovanos mokytojui, greičiausiai svarstysite apie ypatingą dovaną. Turbūt ieškosite kažko tokio, kas tikrai padarys įspūdį mokytojui, bet kartu turės ir praktinės vertės.

Keletas dalykų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį ieškant dovanos mokytojui būtų:

  • Mokytojo interesai – visų pirma vertėtų atsižvelgti į tai, kokio dalyko mokytojui dovanos Jūs ieškote. Istorijos, geografijos ar tarkime, matematikos mokytojas, greičiausiai turės skirtingus interesus, todėl vertėtų pagalvoti apie dovaną artimą to žmogaus profesijai.
  • Gyvenimo būdas – kiekvienas mokytojas turi tam tikrą rutiną. Jaunesnio amžiaus mokytojai be darbo mokykloje dar greičiausiai tobulina savo kvalifikaciją, vyresni – dirba korepetitoriais, dalyvauja moksliniuose tyrimuose. Vienu ar kitu atveju, jų kasdienybė dažniausiai būna įtempta, todėl tiek mokiniai, tiek tėveliai ieškantys mokytojams dovanų, turėtų pagalvoti apie dovaną, kuri suteiktų progą mokytojui tinkamai atsipalaiduoti.
  • Žmogaus charakteris – vieni mokytojai – griežtesni, visuomet vertinantys tikslumą, kiti – šmaikštūs, surandantys progą pajuokauti pamokų metu. Tai vėlgi gali būti svarbus dalykas renkant dovaną mokytojui Kalėdų, Velykų ar kita proga, kadangi nuo to gali priklausyti, kaip žmogus sureaguos į gautą dovaną.

Ypatingos dovanos mokytojams iš mūsų parduotuvės

Jei niekaip nepavyksta sugalvoti tinkamiausios dovanos mokytojui, pateikiame keletą universalių dovanų idėjų iš mūsų parduotuvės.

Vonios kosmetikos rinkiniai

Vienas iš populiariausių pasirinkimų dovanai mūsų elektroninėje parduotuvėje yra vonios kosmetikos rinkiniai.

Kaip užsiminėme prieš tai, mokytojo rutina dažnai būna labai įtempta, o progų atsipalaiduoti ir atgauti jėgas ne visuomet pavyksta rasti pakankamai. Dėl šios priežasties, natūraliais augalų ekstraktais prisotinti kosmetikos produktai iš mūsų parduotuvės gali tapti puikia dovana, kuri leis pasimėgauti vandens procedūromis namuose.

Kaip dovana mokytojui puikiai tiktų kosmetikos dovanų rinkinys vyrui Džentelmenas. Šį itin malonaus kvapo kosmetikos rinkinį sudaro dušo želė, vonios putos ir vonios burbulas. Sudėtyje esantis alyvuogių aliejaus ekstraktas užtikrina ne tik puikų prausimąsi, tačiau taip pat padeda suminkštinti ir pamaitinti odą bei plaukus. Jūsų mokytojas šias priemones tikrai įvertins.

Kaip dovana mokytojai, tuo tarpu, itin tiktų kosmetikos rinkinys Rožių sodas, kuris jau kurį laiką yra vienas populiariausių rinkinių mūsų parduotuvėje. Šio rinkinio sudėtyje rasite šampūną, dušo želė ir rankų darbo muilą, prisotintą rožių žiedlapių ir erškėtuogių ekstrakto.

Puodelių komplektai

Puodeliai ar puodelių rinkiniai – pati universaliausia dovana, kurią galite įteikti mokytojui svarbiausiomis progomis.

Puodelis, jų rinkiniai pasitarnaus mokytojui kavos arba arbatos pertraukėlės metu. O gal jis parsineš šią dovaną į namus, tuomet kaskart gerdamas kavą ar arbatą prisimins, kaip yra mylimas ir vertinamas klasės mokinių.

Originaliomis ir spalvingomis iliustracijomis puošti puodeliai ne tik pasitarnaus praktiškai, bet ir taps gražia dekoro detale klasėje ar namų aplinkoje.

Puikus tokio rinkinio pavyzdys – puodelių su šaukšteliais rinkinys Katės. Praktiškas rinkinys pasižymi dviem puodeliais, dviem šaukšteliais ir dailia dekoratyvine dėžute. Ypač patiks mokytojams – kačių mylėtojams.

Simbolinė dovana taip pat galėtų būti puodelis pelėda su šaukšteliu dėžutėje. Pelėda – tai mokslo ir žinių simbolis, todėl šis puodelis puikiai tiks kaip dovana mokytojui – tikram mokslo žmogui. Be to, įsigijus šią dovaną, nereikės rūpintis jos prezentacija – puodelis iš karto yra įpakuotas į elegantišką baltą dėžutę perrištą raudonu kaspinėliu.

Pabaigai

Dovanos mokytojams – puikus būdas atsidėkoti už šių žmonių pastangas ir kantrybę. Nustebinkite juos įdomia ir originalia dovana, kurią tikime, jog rasite mūsų parduotuvėje.

Sėkmės dovanos paieškose!
Jūsų Dovanų dovana
Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!