Alaus SPA kosmetikos rinkinys

Alaus SPA kosmetikos rinkinys

18.50 su PVM

Padovanokite alaus SPA! Įvertins tiek vyrai, tiek moterys!

Kosmetikos rinkinį sudaro: dušo želė (200 ml), šampūnas (200 ml), putos voniai (200 ml).

Liko 2

Aprašymas

Alaus SPA kosmetikos rinkinys

Leiskite sau pasimėgauti Čekijoje populiariu alaus SPA neišeidami iš namų! Čekiška alaus kosmetika skirta kokybiškai odos ir plaukų priežiūrai. Alaus kosmetikos sudėtyje yra alaus mielių (Saccharomyces cerevisiae) ir apynių (Humulus lupulus) ekstraktų.

Dušo želė su alaus mielėmis ir apynių ekstraktais 200 ml

Dušo želė praturtinta alaus mielių (Saccharomyces Cerevisiae) ir paprastųjų apynių (Humulus Lupulus) ekstraktais, baltymais, kurie turi drėkinamąjį, antiseptinį poveikį. Aukštos kokybės ingredientai, subalansuotas ph ir efektyvus ekstraktų derinys garantuoja kruopštų ir švelnų odos plovimą.

Šampūnas plaukams su alaus mielėmis ir apynių ekstraktais 200 ml

Šampūnas praturtintas alaus mielių (Saccharomyces Cerevisiae) ir paprastųjų apynių (Humulus Lupulus) ekstraktais, kurie turi drėkinamąjį poveikį. Baltymai, vitaminai teigimai veikia plaukus ir galvos odą. Aukštos kokybės ingredientai, subalansuotas ph ir efektyvus ekstraktų derinys garantuoja kruopštų ir švelnų visų tipų plaukų plovimą. Išplautus plaukus bus lengviau sušukuoti, jie taps šilkiniai ir blizgūs.

Dviejų komponentų putos voniai su alaus mielėmis ir apynių ekstraktais 200 ml

Šios putos voniai leis atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius, o tuo pačiu drėkins ir pamaitins odą. Nauja dviejų komponentų formulė –  alaus mielių (Saccharomyces Cerevisiae) ir paprastųjų apynių (Humulus Lupulus) ekstraktų derinys turi drėkinamąjį, antiseptinį, regeneracinį ir priešuždegiminį poveikį. Baltymai, vitaminai teigiamai veikia odą. Dviejų komponentų formulė sustiprina maitinamojo aliejaus poveikį ir oda po prausimosi lieka švelni, elastinga, tarsi šilkinė.

Alaus SPA kosmetikos rinkinys – įvertins kiekvienas!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alaus SPA kosmetikos rinkinys”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!