dovanos mergvakariui

Mergvakario dovanos. Ko vengti ir kas geriausia?

Originalios mergvakario dovanos ir dovanų rinkiniai

Mergvakaris – simbolinė šventė prieš vestuves, kuomet nuotaka galutinai atsisveikina su nesantuokiniu gyvenimu. Gilias tradicijas turintis minėjimas yra tarsi paskutinis šansas ištekančiai merginai pasimėgauti laisvu gyvenimu ir visiškai atsipalaiduoti geriausių draugių tarpe.

Žinoma, be smagių akimirkų ir užsiėmimų, didelės reikšmės mergvakario metu turi ir dovanos būsimai nuotakai. Norint taikliai pataikyti išrenkant dovaną draugei mergvakario proga, reikia atsižvelgti į moters pomėgius, charakterį, gyvenimo būdą ir pan.

Tiesa, ieškant prekių internete pasirinkimo yra tikrai nemažai, todėl rasti tinkamiausią dovaną ne visuomet gali būti taip paprasta.

Internetinėje parduotuvėje dovanudovana.lt kiekvienas pirkėjas ras platų dovanų moterims pasirinkimą, kurios puikiai tiks bet kokiai progai, o taip pat ir mergvakariui.

Žemiau pateiksime keletas mūsų patarimų, kaip išrinkti dovaną mergvakariui.

Kas svarbiausia renkant dovaną mergvakariui?

Paprastai švęsti mergvakario susirenka artimiausios nuotakos draugės ir kolegės.

Didžioji dalis jų būsimą nuotaką pažįsta nemažai metų, todėl išrinkti tinkamą dovaną tikrai neturėtų būti sudėtinga užduotis. Per tiek laiko tikrai žinome žmogaus humoro jausmą, charakterį ir pomėgius.

Vis dėl to, jei turite abejonių dėl savo pasirinkimo, skubėti pirkti dovanos tikrai nereikėtų, o verčiau – gerai apgalvoti savo sprendimą.

Mūsų manymu, svarbiausia renkant dovaną mergvakariui yra:

  • Moters asmenybė – pirmas dalykas, į ką reikėtų atsižvelgti ieškant dovanos tokiai šventei yra žmogaus charakteris. Jei pažįstame savo draugę daugelį metų, puikiai žinome, ar jai mieliau gauti praktišką, ar santūrią dovaną, ar kažką labiau šmaikštaus, linksmo. Tiesa, jei turite abejonių dėl savo pasirinkimo, visuomet galite rinktis kažką universalaus.
  • Pomėgiai, hobiai – kitas svarbus dalykas yra žmogaus pomėgiai ir hobiai. Vėlgi, jei švenčiate vienos savo geriausių draugių mergvakarį, išrinkti dovaną pagal jos pomėgius neturėtų būti sunku. Žinoma, jei žmogaus nematėte jau kurį laiką, vertėtų prisiminti paskutinius turėtus pokalbius kartu. Galbūt Jūsų draugė atrado naujų interesų ar turi naujų siekių.

Mergvakario dovanų idėjos iš mūsų parduotuvės

Vonios kosmetika

Kiekviena moteris nori jaustis graži ir užtikrinta, todėl puiki dovana gali būti mūsų parduotuvėje itin populiarūs vonios kosmetikos rinkiniai leisiantys susikurti tikrą SPA atmosferą namuose.

Vienas iš tokių – kosmetikos dovanų rinkinys „Bohemia Natur“. Jame esantys rožių, ramunėlių, erškėtuogių ir kitų žolelių ekstraktais prisotinti produktai užtikrins švelnų odos bei plaukų plovimą.

Ieškantiems labiau egzotiško varianto, verta pagalvoti apie rinkinį Negyvosios jūros kosmetika. Šių priemonių sudėtyje esantys mineralai ir mikroelementai padės palaikyti odos švarą, geresnę jos sveikatą ir švelnumą.

Dovanų komplektai

Jei savo draugei ieškote bendros dovanos nuo draugių kolektyvo, puikus pasirinkimas galėtų būti didesni dovanų rinkiniai iš mūsų elektroninės parduotuvės.

Vienas iš tokių gali būti levandų dovanų rinkinys krepšelyje. Be jau minėtų vonios priemonių, į šį dailiai supakuotą rinkinį kartu įeina nedidelė levandomis iliustruota pjaustymo lentelė bei vintažinio stiliaus skardinis indas. Tokia dovana itin tiks levandų mėgėjai.

Pastarieji dalykai turės ne tik kasdienės praktinės vertės, tačiau kartu taps tikromis namų puošmenomis.

Ieškantiems kažko šmaikštaus ir įdomaus puikiai tiks dovanų rinkinys kavos mėgėjams. Šį rinkinį sudaro kavos kvapo dušo želė, šampūnas bei linksma iliustracija papuošta kojinių pora supakuotą į skardinę. Tokį dovanų rinkinį įteikite kavos mėgėjai, ji tikrai apsidžiaugs!

Žinoma, pastaroji dovana labiausiai patiks toms, kurios turi puikų humoro jausmą.

Puodelių rinkiniai

Puodelių rinkinys – universali dovana kuri tinka dovanoti bet kokia proga.

Jei Jūsų draugė yra tikra kavos ar arbatos mėgėja, dailiai iliustruotas puodelis ne tik papuoš turimą indų komplektą, tačiau kartu bus itin praktiška dovana.

Būsimai nuotaikai tikrai gali patikti puodelių rinkinys „Ponas ir Ponia“ arba puodelis „Tobula Pora“ iš mūsų parduotuvės.

Tokia dovana taps puikiu, artėjančią santuoką iliustruojančiu simboliu.

Pabaigai

Mergvakaris – tai ypatinga šventė, kuriai reikia ypatingos dovanos. Tikime, jog pas mus kiekvienas ras idealų mergvakario dovanos variantą, kuris tikrai patiks jos gavėjai.

Svarbiausias dalykas – išrinkti gerai apgalvotą ir nuoširdžią dovaną.

Gražios šventės ir smagių akimirkų!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Rašyti komentarą

error: Content is protected !!