dovanos vaiko krikštynoms

Kaip išrinkti dovaną vaiko Krikštynoms?

Simbolinės krikštynų dovanos vaikui

Krikštynos – ypatinga šventė, kuri būna vieną kartą gyvenime. Paprastai šia proga pakviečiame gimines ir draugus, norėdami kartu pasidžiaugti ir kartu atšvęsti šią ypatingą dieną. Tėveliams ši šventė asocijuojasi ne tik džiaugsmingomis akimirkomis, bet kartu tai ir daug organizacinių klausimų kelianti šventė – kaip tinkamai suorganizuoti nuostabią šventę sau ir visiems susirinkusiems

Ne mažiau klausimų kelia ir atsakymo į klausimą “Ką padovanoti krikštynoms”, paieška. Šis klausimas aktualus ne tik krikšto tėvams, bet ir visiems šventės dalyviams.

Pasižvalgius po internetinių parduotuvių pasiūlymus ir asortimentą, apsispręsti dėl dovanos ne visuomet yra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie tai, kodėl svarbu gerai parinkti dovaną Krikštynoms ir pateiksime keletą populiariausių idėjų iš mūsų parduotuvės.

Kodėl taip svarbu išrinkti tinkamą dovaną Krikštynoms?

Kaip ir minėjome, krikštynos – tai šventė, kuri būna tik kartą gyvenime. Iš esmės tai žmogaus krikščioniškojo kelio pradžia.

Kiekvienas krikštynose dalyvausiantis žmogus norės dovanoti kažką ypatingo ir įsimintino šios šventės proga. Tai ypač aktualu tuomet, kai kalba eina apie artimiausius šeimos narius, kurie tikrais norės įteikti dovaną ilgam prisiminimui.

Norint išrinkti ypatingą dovaną, rekomenduojame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Turime Jums pasiūlyti įdomių, praktiškų ir svarbiausia – ilgam prisiminimui išliekančių dovanų. 

Siūlome keletą dovanų idėjų krikštynoms iš mūsų elektroninės parduotuvės

  • Muzikinės dėžutės – itin tiks kaip dovana, kuri liks ilgam prisiminimui. Muzikinės dėžutės ne tik leis vaikučiui nusiraminti ir ramiai užmigti, bet vėliau taps ir prisiminimų – pirmojo dantuko, pirmosios plaukų sruogos ir pan. saugykla. 
  • Muzikinė lempa su karuseledovana, taip pat labai tinkanti dovanoti Krikštynų proga. Prisukama naktinė lemputė suteiks kambariui jaukumo, o rami muzika, besikeičiančių pastelinių spalvų fonas ir besisukančių arkliukų ponių vaizdas leis vaikučiui ramiai užmigti. Lemputę galima naudoti ir be muzikos. Ji jaukiai apšvies vaikučio kambarį.
  • Vonios kosmetikos priemonės – ugdyti tinkamus higienos įpročius vaikui yra svarbu nuo mažens. Viena populiariausių dovanų vaikams mūsų parduotuvėje yra prausimosi priemonių rinkinys „Vienaragis“ pasižymintis maloniu rožių kvapu ir odą maitinančiais žolelių ekstraktais. Šį rinkinį sudaro šampūnas, vonios putos ir dušo želė. Paprastesnei dovanai puikiai tiks muilas „Pėlėdžiukas“. Šis rankų darbo muilas yra praturtintas vitaminais ir augalų ekstraktais, kurie švelniai rūpinsis vaikučio oda, o praustis jam bus tikras malonumas. Vonios kosmetikos priemones galite dovanoti ir kaip dovanos priedą.
  • Įvairūs žaislai. Žaislai – neatsiejama vaikystės dalis. Mažesniam vaikui, ypač berniukui, tikrai patiks žaislinis ekskavatorius su valdymo pultu. Šis žaislas pasižymi net aštuoniomis valdymo funkcijomis ir skleidžiamu tikrovišku automobilio garsu. Įsiminti įspūdžiai čia bus garantuoti. Mergaitės pradžiugintų Lėlė Emily su gėlėmis. Patrauklaus dizaino žaislas padės kiekvienai kurti savo personažų pasaulį ir taip lavinti vaizduotę.
  • Kambario dekoracijos – gera dovana vaikui gali būti ir įvairios dekoracijos jo kambariui. Jaukumo ir ramybės miegamajame tikrai suteiks vaikiškas šviestuvas „Panda“. Švelniai  šviečiantis ir spalvą keičiantis šviestuvas suteiks jaukumo ir leis vakare lengviau užmigti. Kita patraukli dekoracija vaiko kambaryje gali būti sieninis laikrodis „Pelėda“. Kambarys taps ne tik jaukesniu, tačiau kartu leis vaikui lengviau išmokti laikrodį.

Lengvo dovanų pasirinkimo ir gražių švenčių!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!