simbolines dovanos

Įdomiausios simbolinės dovanos Jūsų artimiesiems

Originalios dovanos artimiesiems ir dovanų rinkiniai

Artėjant svarbiausioms metų šventėms kiekvienas iš mūsų pradeda dovanų paieškas savo artimiesiems. Visi žinome, kaip svarbu yra išrinkti žmogui kažką ypatingo gimtadieniui, Kalėdoms ar bet kokiai kitai progai, norint nuoširdžiai jį nustebinti.

Tačiau pasitaiko progų, kurios yra neeilinės, todėl dovanos paieškoms tokiu atveju reikėtų skirti daugiau laiko. 

Nesvarbu, ar tai būtų dovana draugei, kuri neseniai pabaigė mokslus, tėvams, minintiems sutuoktuvių jubiliejų ar šviežiai „iškeptiems“ jaunavedžiams, ar draugams, faktas, jog dovaną tokiais atvejais turėtume rinkti tik gerai apgalvoję.

Mūsų internetinėje parduotuvėje, kiekvienas klientas gali rasti gausų simbolinių dovanų asortimentą puikiai tinkančių dovanoti bet kokia proga.

Žemiau pateiksime Jums keletas dovanų pasiūlymų.

Įsimintinos dovanos iš mūsų internetinės parduotuvės

Kuomet kalbame apie simbolines dovanas, dažniausiai turime omenyje nedidelę dovanėlę, kuri žmogui būtų naudinga ir paliktų įspūdį ilgam laikui.

Mūsų parduotuvės asortimente turime daug universalių dovanų, kurias tiks dovanoti įvairiomis progomis.

Tai yra:

  • SPA priemonių komplektai – puiki simbolinė dovana tiek vyrams, tiek moterims. Kiekvienas žmogus mėgsta būti švarus ir jaustis užtikrintai, todėl toks pasirinkimas gali būti itin praktiškas, leisiantis dovaną žmogui naudoti kiekvieną dieną. Itin populiarus pasirinkimas tarp mūsų pirkėjų – nuostabaus kvapo rankų darbo muilų rinkiniai. Taip vertėtų paminėti ir vonios priemones tokias kaip alaus kosmetikos rinkinys „Premium SPA“, į kuriuos įeina ne tik šampūnas ir dušo žėlė, bet ir vonios putos bei druska. Tai leis gavėjui mėgautis maksimaliu vonios komfortu. SPA priemonių rinkiniai sudėti gražiose pakuotėse, todėl jie savaime šventiškai atrodo. Tokius rinkinius galite dovanoti iš karto, nesirūpindami jų pakavimu. 
  • Interjero dekoracijos ir papildomi simboliai – jei žmogus, kuriam ieškote simbolinės dovanos itin rūpinasi savo namų interjeru ir ieško galimybės atsinaujinti, puiki dovana jam galėtų būti tam tikros dekoracijos, kurios suteiks namams išskirtinumo ir jaukumo.  Mūsų parduotuvėje itin populiarios yra dekoratyvinės pagalvėlės puoštos menininkų parinktais raštais ir spalvų deriniais. Viena tokių galėtų būti pagalvė „Drugelis“.
  • Praktiškos smulkmenos – kartais žmonės nori kažko paprasto ir praktiško, o puikiai tam tiktų puodelių rinkinys „Pėlėdos“. Čia ne tik suteiksite galimybę žmogui mėgautis kava ar arbata, tačiau kartu papildysite jo turimą indų kolekciją puikaus dizaino puodeliais. Kiekvieną rytą gerdamas kavą ar arbatą Jūsų artimas žmogus prisimins Jūsų parodytą dėmesį. 
  • Šmaikščios neįprastos dovanos – jei žmogus, kuriam ieškote dovanos nestokoja humoro jausmo, siūlome padovanoti kažką šmaikštaus. Tam puikiai tiktų  kojinių rinkinys „Donuts“. Tai ne tik kojinių pora, tačiau ir puikus būdas pakelti žmogui nuotaiką. Tokia dovana – linksma ir praktiška, todėl ją galima dovanoti įvairiomis progomis Donuts spurgų ir kitiems saldumynų mėgėjams. 

Pabaigai

Ieškant simbolinės dovanos, dažnu atveju nedidelė ir jauki dovanėlė gali palikti kur kas didesnį įspūdį žmogui nei kažkas pompastiško. Jei dovaną renkate nuoširdžiai atsižvelgę į žmogaus norus bei pomėgius, surasti tinkamą dovaną tikrai nebus sudėtinga.

Tikime, jog mūsų parduotuvėje nesunkiai rasite tai, ko ieškote.

Smagių dovanojimo akimirkų!

Jūsų Dovanų dovana

Dovanų dovana – visada maloni staigmena!

Submit a Comment

error: Content is protected !!