NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM VANILLA LEMON 100ML (VANILĖS IR CITRINŲ KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM VANILLA LEMON 100ML (VANILĖS IR CITRINŲ KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Kategorijos: ,

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS VANILĖS IR CITRINŲ AROMATO

Namų kvapas THD Platinum Vanilla Lemon 100ml tai subtilus ir viliuojantis aromtas, kuris skleis maloniai saldžią gaivą Jūsų namuose. Kvapas tikrai nudžiugins citrusinių ir saldžių kvapų megėjus, kuriems patinka švelnūs, gaivūs aromatai. Šio kvapo pagrindinės natos, tai – rūgšti citrina, kurią sušvelniną ir pasaldina subtilus vanilės aromatas, išvien sukuriant viliojantį, atpaliduojantį aromatų derinį. Kvapas pakels nuotaiką, nuteiks šiltiems, artumo kupiniems jausmams bei padės atsipalaiduoti. Šis aromatas puikiai derės svetainėje ir poilsio kambaryje, suformuos įtampą bei stresą atpalaiduojančią aplinką. Unikalus namų kvapo dizainas puikiai tiks visiems kambariams ir įvairiems namų stiliams.

Aromatas: citrusinis, saldus, gaivus

NAMŲ KVAPAS VANILĖS IR CITRINŲ AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM VANILLA LEMON 100ML (VANILĖS IR CITRINŲ KVAPO)”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!