NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI LUNA 100ML (ŽYDINČIŲ GĖLIŲ IR EUKALIPTO KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI LUNA 100ML (ŽYDINČIŲ GĖLIŲ IR EUKALIPTO KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS ŽYDINČIŲ GĖLIŲ IR EUKALIPTO AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Fior Di Luna 100ml atskleidžia ryškią augalijos kvapų gamą, kurioje susiduria net keturios skirtingos aromatų rūšys, susigrupuodamos keliomis natomis. Pirmoji nata tarsi atskleidžia šiltą salstelėjusį aromatą, kurį sukuria įvairių rūšių gėlių žiedlapių ir rytietiškų prieskonių kvapai, o vėliau įsiliejantis eukaliptas su ambra aromatą suintensyvina, kartu suteikiant jam gaivumo ir ryškumo. Šis klasikinis ir žemiškas gamtos kvapų derinys užpildys Jūsų namų atmosferą elegantišku, gėlių žydėjimą ir vakarų gaivą primenančiu aromatu, kuris padės atsipalaiduoti ir nusiteikti jaukiai vakaronei.

Aromatas: lengvai saldus, gaivus, ryškios prieskonių ir eukalipto natos

NAMŲ KVAPAS ŽYDINČIŲ GĖLIŲ IR EUKALIPTO AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI LUNA 100ML (ŽYDINČIŲ GĖLIŲ IR EUKALIPTO KVAPO)”
error: Content is protected !!