NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ARANCIA E CANNELLA 100ML (APELSINŲ IR CINAMONO KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ARANCIA E CANNELLA 100ML (APELSINŲ IR CINAMONO KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS APELSINŲ IR CINAMONO AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Arancia e Cannella 100 ml ryškus ir šiltas, jaukią atmosferą formuojantis aromatas namams. Ryškus ir tuo pačiu metu ypatingai šiltas citrusų ir priskonių kvapas, kuris pakels nuotaiką, sukurs jaukią šeimynišką aurą. Kvaptas THD Platinum Arancia e Canella atskleidžia saldaus, prinokusio apelsino dvelksmą, kurį sušildo intensyvus cinamono prieskonis. Kvapų junginys pasižymi nuotaikingu aromatu, pakelia ūpą, malšiną įtampą bei slopina blogas emocijas. Šis kvapas puikiai tiks svetainės kambariui, kai norisi jaukios popietės arba vakaronės su šeima.

Aromatas: saldus, prieskonių, citrusinis

NAMŲ KVAPAS APELSINŲ IR CINAMONO AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ARANCIA E CANNELLA 100ML (APELSINŲ IR CINAMONO KVAPO)”
error: Content is protected !!