NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FRESH VANILLA 100ML (VANILĖS IR CUKRANENDRIŲ KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FRESH VANILLA 100ML (VANILĖS IR CUKRANENDRIŲ KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS VANILĖS IR CUKRANENDRIŲ AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Fresh Vanilla 100ml užpildys namus šilumą ir saldžiais prisiminimais. Šis aromatas atskleidžia nepaprastai šiltą vanilės aromatą, kurį papildo cukranendrės suteikiant dar daugiau saldumo ir intensyvumo. Šiltas ir saldus aromatas pasižymi geras emocijas, nuotaiką pakeliančiomis savybėmis. Šis kvapas puikiai tiks kambariuose, kuriuose dažniausiai susirenka visa šeima, jis spinduliuos jaukia, šeimyniška atmosfera. Unikalus namų kvapo dizainas puikiai tiks visiems kambariams ir įvairiems namų stiliams.

Aromatas: saldus, intensyvus, šiltas

NAMŲ KVAPAS VANILĖS IR CUKRANENDRIŲ AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FRESH VANILLA 100ML (VANILĖS IR CUKRANENDRIŲ KVAPO)”
error: Content is protected !!