Skrudinti valgomieji svirpliai dovanų dėžutėje

Skrudinti valgomieji svirpliai dovanų dėžutėje

24.99 su PVM

Kaip galvojate ar tai:

  1. Pati beprotiškiausia dovana ar skanus užkandis?
  2. Traškus iššūkis ar ateities baltymas?

Tu nuspręsk!

Padovanok arba išbandyk pats  su draugais.

Aprašymas

Skrudinti svirpliai

Aštrus ir saldus skonis pradedantiesiems

Sveikiname su  pirmąją vabzdžių valgymo patirtimi. Idealus užkandis pasidalyti įkurtuvių vakarėlyje. Patikėkite, visi apie tai kalbės kelias dienas.

Gardumynas kiekvienam šokolado mylėtojui

Šokoladu padengti svirpliai su keturiomis skirtingomis aukščiausios kokybės šokolado rūšimis yra tobula traški nata.  Gausu  baltymų, vitaminų ir mineralų.

Ypač aštrus skonis!Red Fire Symbol and Flame for Logo Stock Illustration ...

Tinka tikriems drąsiems velniams! Pradėkite lėtai ir eikite į garsiąją Carolina Reaper tai karščiausią čili pasaulyje! Ji dega, dega ir dar labiau dega. Tik nedaugelis gali valgyti vienu metu, nenuleisdami ašaros ir neiškvietę ugniagesių. Ar priimsi tokį iššūkį?

Kaip valgyti skrudintus svirplius?

Galite tiesiog valgyti svirplius, o ne traškučius ar riešutus. Jie populiarūs visame pasaulyje kaip užkandis prie alaus ar vyno.

Meksikiečiai svirplius valgo ir kaip pagrindinį patiekalą – chapulines. Garnyrui svirplius galima apibarstyti rizoto ir šalia prodėti salotų.

Kodėl kepti svirpliai yra puiki dovana staigmenai?

Svirpliai vis dar yra reta staigmena. Linksmi ir skanūs, bet ir prasmingi dėl jų teigiamo poveikio mūsų mylimai planetai. Svirpliai yra toks pat geras baltymų šaltinis kaip ir geriausia jautiena, tačiau jie suvartoja 2000 kartų mažiau vandens.

Su šiuo ekologišku rinkiniu taip pat dovanojate ekologiškesnės planetos palinkėjimą. Mėgaukitės ir pasidalinkite smagiu užkandžiu su draugais ar šeima. Net jūsų vadovui/bosui tai gali patikti!

Iš kur  mūsų svirpliai?

Svirpliai auginami fermose kontroliuojamoje aplinkoje. Jie turi daug laisvos vietos, nes yra įpratę gyventi tankiose populiacijose laukinėje gamtoje. Prieš kiekvieną derliaus nuėmimą svirpliai atšaldomi, todėl jie užmiega, kaip vabzdžiai miega esant šaltam orui.

SUDĖTIS

Čili ir Žalioji citrina – Sudėtis: svirpliai (Acheta domesticus) (87%), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, cukrus, druska, čili (1,2%), žaliosios citrinos (1%), mielių ekstraktas, paprika, natūralus aromatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgšties.

BBQ Paparika – Sudėtis: svirpliai (Acheta domesticus) (87%), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, ekologiška paprika (3%), jūros druska, ekologiška rūkyta paprika (1%), ekologiški svogūnai,  česnakai, mbieras, kukurūzai miltai,  mielių ekstraktas,  baltieji malti pipirai, kmynai, čili (0,1%).

Pomidorai ir Oreganas – Sudėtis: svirpliai (Acheta domesticus) (87%), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, cukrus, druska, svogūnai, pomidorų milteliai (1%), paprika, mielių ekstraktas, maltodekstrinas, česnakas, raudonėlis (0,2%), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, natūralus aromatas.

Sūdyta Karamėle – Sudėtis: svirpliai (Acheta domesticus) (87%), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, karamelė (5%) (ekologiškas cukrus, ekologiški pieno milteliai, kakavos milteliai, natūralus aromatas), jūros druska (1%).

Alergija – žmonės, alergiški moliuskams ir vėžiagyviams arba dulkių erkėms, gali turėti alerginę reakciją į svirplius. Atidarius maišelį, suvartoti nedelsiant. Laikyti vėsioje, tamsioje vietoje. Atidarius suvartoti nedelsiant. CZ-BIO-003

Juodajame  šokolade – Sudėtis: juodasis šokoladas 66% (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis: sojų lecitinas, natūralus vanilės aromatas), svirpliai 34% (Acheta domesticus). Gali būti pieno, riešutų ir glitimo pėdsakų.

Pieniškame šokolade – Sudėtis: Pieninis šokoladas 66% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, kakavos masė, emulsiklis: sojų lecitinas, natūralus vanilės aromatas), svirpliai 34% (Acheta domesticus). Gali būti riešutų ir glitimo pėdsakų.

Baltajame šokolode  – Sudėtis: Baltasis šokoladas 66% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, emulsiklis: sojų lecitinas, natūralus vanilės aromatas), svirpliai 34% (Acheta domesticus). Gali būti riešutų ir glitimo pėdsakų.

Pieniškame šokolade su cinamonu – Sudėtis: Pieniškas šokoladas 65,8% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, kakavos masė, emulsiklis: sojų lecitinas, natūralus vanilės aromatas), svirpliai 34% (Acheta domesticus), cinamonas 0,2%. Gali būti riešutų ir glitimo pėdsakų.

Žmonės, alergiški moliuskams ir vėžiagyviams arba dulkių erkėms, gali turėti alerginę reakciją į svirplius.

Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sausoje vietoje, iki + 25 °C temperatūroje. Atidarius suvartoti nedelsiant.

Sudedamosios dalys ir maistinė informacija

Traškūs ir skrudinti aštrūs svirpliai Carolina Reaper: svirpliai (acheta domesticus) (91 %), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, Carolina Reaper čili (2 %), jūros druska

Traškūs ir skrudinti aštrūs svirpliai Chipotle: svirpliai (acheta domesticus) (84 %), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, čipotas (3 %) (100 % rūkytos jalapeno paprikos), druska, paprika, čili, svogūnai, česnakai, kmynai, juodieji pipirai, kvapieji pipirai, muskato riešutas, raudonėlis

Traškūs ir skrudinti aštrūs svirpliai Wasabi: svirpliai (acheta domesticus) (87 %), ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, druska, dekstrozė, maltodekstrinas, vasabi krienų milteliai, mielių ekstraktas, svogūnai, porai, garstyčios, cukrus, natūralus aromatas

Traškūs ir skrudinti aštrūs svirpliai Aitriosios paprikos ir žaliosios citrinos: svirpliai (Acheta Domesticus) (87%), saulėgrąžų aliejus, cukrus, druska, čili (1,2%), žaliosios citrinos (1%), mielių ekstraktas, pipirai, natūralus aromatas, citrina rūgšties.

Alergija – Žmonės, alergiški moliuskams ir vėžiagyviams arba dulkių erkėms, gali turėti alerginę reakciją į svirplius.

Skrudinti svirpliai

Papildoma informacija

Skoniai

Čili ir žalioji citrina – BBQ paprika – pomidorai ir oreganas – sūdyta karamelė, Juodasis  šokoladas – pieniškas šokoladas – baltas šokoladas – pieniškas šokoladas su cinamonu, Carolina Reaper – Chipotle – Wasabi – aitriosios paprikos ir žaliosios citrinos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skrudinti valgomieji svirpliai dovanų dėžutėje”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!