Skustuvas Classic Silver daugkartinio naudojimo

Skustuvas Classic Silver daugkartinio naudojimo

35.00 su PVM

Lietuvių gamybos daugkartinis skustuvas supakuotas dailioje dėžutėje – ypatinga dovana tiek vyrams, tiek moterims, kurie mėgsta patogumą ir tvarumą.

Liko 3

Aprašymas

Skustuvas Classic Silver daugkartinio naudojimo

Lietuvių gamybos daugkartinis skustuvas supakuotas dailioje dėžutėje – ypatinga dovana tiek vyrams, tiek moterims, kurie mėgsta patogumą ir tvarumą. Skustuvas sukurtas ilgam tarnavimui – pagamintas iš tvarių medžiagų, todėl pakeičia šimtus taršių plastikinių skustuvų.

Išbandykite skutimąsi be rūpesčių, be įaugančių plaukelių ir nuolatinio skubėjimo.. Pajuskite ir įvertinkite švaraus, saugaus ir kokybiško skutimosi rezultatą.

Išbandę Classic Silver nebenorėsite grįžti prie plastikinių skustuvų.

Aprašymas

  • Skustuvas – 1 vnt.
  • Skutimosi peiliukai – 5 vnt.
  • Spalva: sidabrinė.
  • Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

KODĖL VERTA RINKTIS CLASSIC SILVER SKUSTUVĄ?

  • Aukščiausia kokybė. Classic Silver skustuvas sukurtas remiantis klientų patirtimi ir poreikiais. Siekiant tik geriausio rezultato visas gamybos procesas atidžiai prižiūrimas. Skustuvo rankena pagaminta iš tvaraus lietuviško ąžuolo, ją patogu laikyti, sušlapus neslysta iš rankų. Ašmenys pagaminti iš aukščiausios kokybės žalvario, nerūdijančio plieno ir chromuoto cinko komponentų. Kiekvienas skustuvas kruopščiai patikrinamas.
  • Švarus skutimasis. Skustuvas yra sunkesnis nei įprastas plastikinis, todėl gerai priglunda prie odos ir itin švariai skuta. Užtenka vieno trumpo judesio švariai nuskusti bet kurią kūno vietą. Patogu valdyti net ir neįgudusiam naudotojui.
  • Saugus naudoti. Skustuvas angliškai vadinamas “safety razor”, tai reiškia, kad juo naudotis yra visiškai saugu. Idealiai tinka veido odos skutimui ir kitoms kūno vietoms. Speciali konstrukcija suspaudžia peiliuko ašmenis, todėl skustuvas paklūsta rankos judesiams, apsaugo nuo įpjovimų.
  • Tinka vyrams ir moterims, visų tipų odai. Skirtingai nei įprastas trijų ar keturių peiliukų skustuvas, apsaugo nuo bėrimų, įaugančių plaukelių, kuriuos sukelia įprasti kelių peiliukų skustuvai. Dviašmenis skustuvas nuskuta nepriekaištingai švariai, nedirginama oda, ji neparausta, nelieka skutimosi žymių.
  • Vidutiniškai per metus sunaudojame 24 vienkartinius skustuvus ar keičiamas jų galvutes. Vieno metalinio skustuvo užtenka visam gyvenimui, tereikia keisti peiliukus, kurie tarnauja tiek pat laiko kiek keičiamos plastikinių skustuvų galvutės, tačiau kainuoja 4-7 kartus pigiau. Tik pagalvokite – kiek pinigų sutaupote rinkdamiesi vieną kokybišką produktą.
  • Tvarus sprendimas. Skustuvas sukurtas tarnauti visą gyvenimą. Pagamintas iš tvarių medžiagų: medžio ir metalo, todėl pakeičia šimtus taršių plastikinių skustuvų.

Skustuvas Classic Silver daugkartinio naudojimo – dovanokite praktišką ir naudingą dovaną.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skustuvas Classic Silver daugkartinio naudojimo”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!