NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM THAI MASSAGE 100ML (RYTIETIŠKŲ KVEPALŲ, CITRUSINIŲ VAISIŲ IR EUKALIPTO KVAPAS)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM THAI MASSAGE 100ML (RYTIETIŠKŲ KVEPALŲ, CITRUSINIŲ VAISIŲ IR EUKALIPTO KVAPAS)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

RYTIETIŠKŲ KVEPALŲ CITRUSINIŲ VAISIŲ IR EUKALIPTO AROMATO

Namų kvapas THD Platinum Thai Massage 100ml unikalus aromatas, kuris pasižymi atpalaiduojančiomis, antiseptinėmis, kvėpavimą gerinančiomis savybėmis. Kvapas atskleidžia legendinio Tajų masažo tradicijas, kuriuose naudojama atpalaiduojanti aromaterapija. Šis aromatas leidžia pasinerti į gaivų citrusinių vaisių, pušų spyglių, eukalipto svaigulį, kurį papildo ir intensyvumo suteikia rytietiškų kvepalų natos, paaštrindamos ir prigesindamos gaivą. Namų kvapas puikiai tiks miegamajame ir svetainėje, sukurs atpalaiduojančią aplinką, kurioje bus lengviau kvėpuoti ir atgauti jėgas.

Aromatas: medienos, gaivus.

RYTIETIŠKŲ KVEPALŲ CITRUSINIŲ VAISIŲ IR EUKALIPTO AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM THAI MASSAGE 100ML (RYTIETIŠKŲ KVEPALŲ, CITRUSINIŲ VAISIŲ IR EUKALIPTO KVAPAS)”
error: Content is protected !!