NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI MANDORLO 100ML (ŠVIEŽIŲ MIGDOLŲ IR MARCIPANO KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI MANDORLO 100ML (ŠVIEŽIŲ MIGDOLŲ IR MARCIPANO KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS ŠVIEŽIŲ MIGDOLŲ IR MARCIPANO AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Fior Di Mandorlo 100ml puikus pasirinkimas užkietėjusiems migdolų mėgėjams! Šis intensyvus, aštriomis natomis pasižymintis aromatas atskleidžia itin šiltą, šviežių migdolų kvapą, todėl sukuria gurmanišką aplinką, laidžia pasimėgauti ne tik šių nuostabiu riešutų skoniu, bet ir aromatu. Pirmosios namų kvapo natos atskleidžia ką tik surinktų migdolų dvelksmą, kuris palaipsniui virsta glamūriniu marcipanu, užpildančiu Jus supančia aplinką. Šis intensyvus, saldus aromatas puikiai derės ilguose koridoriuose arba svetainėse, kuriuos supa erdvi aplinka, kvapas išsiskiria malonia šilumos bei jaukumo nata.

Aromatas: intensyvus, saldus, šilumą primenančios natos

NAMŲ KVAPAS ŠVIEŽIŲ MIGDOLŲ IR MARCIPANO AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM FIOR DI MANDORLO 100ML (ŠVIEŽIŲ MIGDOLŲ IR MARCIPANO KVAPO)”
error: Content is protected !!