NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM SANDALO E BERGAMOTTO 100ML (SANTALO IR BERGAMOČIŲ KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM SANDALO E BERGAMOTTO 100ML (SANTALO IR BERGAMOČIŲ KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS SANTALO IR BERGAMOČIŲ AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Sandalo e Bergamotto 100ml prabanga ir retumu dvelkiantis aromatas, kuris sužadins energiją ir gyvybingumą Jūsų namuose. Šis aromatas atskleidžia legendinio, itin reto santalo natas, kurios susijungia su bergamočių žievelėmis kartu sukuriant medienos intensyvumo. Tačiau tuo pačiu metu ir miško gaivos kvapą. Gamtos žalumu, energija spinduliuojantis augalijos dvelksmas puikiai derės vonios arba darbo kambaryje, kai norisi papildomos energijos, išvalyti mintis ir sumažinti slegiančią įtampą.

Aromatas: medienos, gaivus.

NAMŲ KVAPAS SANTALO IR BERGAMOČIŲ AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM SANDALO E BERGAMOTTO 100ML (SANTALO IR BERGAMOČIŲ KVAPO)”
error: Content is protected !!