NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ORIENTAL SPICE 100ML (RYTIETIŠKŲ PRIESKONIŲ KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ORIENTAL SPICE 100ML (RYTIETIŠKŲ PRIESKONIŲ KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS RYTIETIŠKŲ PRIESKONIŲ  AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Oriental Spice 100ml įkvėps Jūsų namus rytietiška prabanga, sodriu prieskonių dvelksmu, primenančiu Arabijos kraštų egzotiką. Išskirtinę atmosferą suformuoja aštrios prieskoninių augalų natos, skleidžiančios šiltus, ypatingai išraiškingus karčius aromatus. Visų pirma aromatas atsiskleidžia ryškiomis žvaigždinio anyžiaus, muskato ir cinamono natomis – užliejančiomis patalpas šiluma ir lengvu saldumu. Šias natas su laiku paįvairina gvazdikėlio ir imbiero kvapai, suteikdami aštrumo ir intensyvumo. Įvairių prieskoninių augalų sandūra sukuria ypatingai jaukią, šiltų vakarų atmosferą namuose, ypatingai atpalaiduoja ir leidžia pasinerti kelionei į tolimus rytų kraštus.

Aromatas: ypatingai šiltas, kartus, intensyvus prieskonių

NAMŲ KVAPAS RYTIETIŠKŲ PRIESKONIŲ   AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM ORIENTAL SPICE 100ML (RYTIETIŠKŲ PRIESKONIŲ KVAPO)”
error: Content is protected !!