NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM NOIR 100ML (GAIVIŲ VAISIŲ, TROPINIŲ GĖLIŲ IR LEVANDŲ KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM NOIR 100ML (GAIVIŲ VAISIŲ, TROPINIŲ GĖLIŲ IR LEVANDŲ KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS GAIVIŲ VAISIŲ, TROPINIŲ GĖLIŲ  AROMATO
Namų kvapas Platinum Noir 100ml tai pasakiškos vaisinės esencijos, levandų ir tropinių gėlių junginys dvelkiantis paslaptingomis egzotikos natomis. Šis aromatas spinduliuoja paslaptingumu, kurį palydi gaivus vaisių ir gelių aromatas bei intensyvumą formuojantis levandų žiedų dvelksmas. Pirmoji nata išryškina gaivias tropikų natas ir šviežių vaisių aromatą, o levandų žiedai suteikia joms kartumo ir intensyvų paskatinimą, sukuriant karčiai gaivų aromatą Jūsų namams. Šis kvapas puikiai derės vonios kambaryje ir erdvioje virtuvėje, kurdamas gaivų, paslapties kupiną dvelksmą.

Aromatas: gaivus, švelniai kartus

NAMŲ KVAPAS GAIVIŲ VAISIŲ, TROPINIŲ GĖLIŲ  AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM NOIR 100ML (GAIVIŲ VAISIŲ, TROPINIŲ GĖLIŲ IR LEVANDŲ KVAPO)”
error: Content is protected !!