NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM LEMONGRASS 100ML (CITRINŽOLĖS KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM LEMONGRASS 100ML (CITRINŽOLĖS KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS CITRINŽOLĖS  AROMATO
Namų kvapas THD Platinum Lemongrass 100ml ypatingos gaivos aromatas Jūsų namams! Šis aromatas sukurtas gaivių, citrusinių kvapų megėjams, puikiai derės visose namų erdvėse, skleisdamas malonų atogaivos dvelksmą. Pagrindinė šio aromato nata – tai išraiškingoji citrinžolė, kurios aromatas primena rūgščių citrusų ir ką tik nupajautos žolės aromatų derinį. Tai nuotaikingas, energizuojantis ir gerai nuteikiantis aromatas, kuris motyvuos Jus nuo pat dienos pradžios! Kvapas puikiai tiks svetainės, prieškambario, vonios kambariams. Unikalus namų kvapo dizainas puikiai tiks visiems kambariams ir įvairiems namų stiliams.

Aromatas:citrusinis, itin gaivus

NAMŲ KVAPAS CITRINŽOLĖS  AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM LEMONGRASS 100ML (CITRINŽOLĖS KVAPO)”
error: Content is protected !!