NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM MUSCHIO BIANCO 100ML (BALTŲJŲ SAMANŲ IR KADAGIO KVAPO)

NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM MUSCHIO BIANCO 100ML (BALTŲJŲ SAMANŲ IR KADAGIO KVAPO)

16.00 su PVM

NAUDOJIMAS:
Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Dėmesio: namų kvapo skysčiui patekus ant odos būtinai nuplaukite vandeniu ir muilu. Jei oda sudirgsta – kreipkitės į gydytoją. Gali pasireikšti alerginės reakcijos. Skysčio negalima gerti ar ragauti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

 

Aprašymas

NAMŲ KVAPAS BALTŲJŲ SAMANŲ IR KADAGIO  AROMATO
Namų kvapas Platinum Muschio Bianco 100ml puikus pasirinkimas miško aromatų gerbėjams, kurie džiugiai vertina tai, ką suteikia natūrali gamta. “Muschio Bianco” aromatas pagamintas sujungiant kadagio ir baltųjų samanų natas, kurios atspindi gaivos ir lengvo kartėlio sandūrą, idealiai tinkančią svetainės, darbo kambario atmosferai užpildyti. Šis aromatas ypatingai vertinamas vyrų ir moterų, nes pasižymi tvirtumą ir pasitikėjimą savimi sužadinančiomis natomis.

Aromatas: miško gėrybių aromatas, gaivus, švelniai kartus

NAMŲ KVAPAS BALTŲJŲ SAMANŲ IR KADAGIO  AROMATO

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NAMŲ KVAPAS THD PLATINUM MUSCHIO BIANCO 100ML (BALTŲJŲ SAMANŲ IR KADAGIO KVAPO)”
error: Content is protected !!