Muzikinė dėžutė Paukščių čiulbėjimas PREMIUM

Muzikinė dėžutė Paukščių čiulbėjimas PREMIUM

47.0067.00 su PVM

Atpalaiduojanti ir raminanti muzikinė dėžutė leis susikurti gamtos oazę, kurioje nurims ir mintys, ir siela. Tai paukščių čiulbėjimą skleidžianti dėžutė, kuri veikia judesio jutiklio pagalba – įėjus į patalpą 2 min. girdimas švelnus paukščių čiulbėjimas.

Aprašymas

Muzikinė dėžutė Paukščių čiulbėjimas PREMIUM

Atpalaiduojanti ir raminanti muzikinė dėžutė leis susikurti gamtos oazę, kurioje nurims ir mintys, ir siela. Tai paukščių čiulbėjimą skleidžianti dėžutė, kuri veikia judesio jutiklio pagalba – 2 min. Įėjus į patalpą, išgirsite raminantį paukščių čiulbėjimą, pasijusite tarsi gamtos apsuptyje.

Išskirtinio dizaino muzikinės dėžutės PREMIUM gaminamos iš vario, žalvario ar nerūdijančio plieno bei meistriškai sumontuotais ąžuolo medžio korpuso akcentais. Korpusas gaminamas iš 100% biologinių medžiagų, o pakuotė sudaryta iš 100% perdirbto popieriaus.

Dėžutę galite pasistatyti ar pasikabinti tiek biure, tiek namuose – svetainėje, virtuvėje, miegamajame, ypač tinka vonios kambaryje. Ši muzikinė dėžutė atras vietos visur! Atsipalaiduokite bet kurioje vietoje!  Patirsite žvalumo ir tuo pačiu ramybės akimirką, nuotaika iš karto pasitaisys ir šypsena nušvies Jūsų veidą. Trumpą akimirką pateksite į pasaulį be streso ir laiko spaudimo. Giliai kvėpuosite ir nusiraminsite, tarsi pasivaikščioję miške. Naudodami muzikinę dėžutę parsivešite gamtos dalelę į namus.

PARAMETRAI

  • Garsas: Juodvarnių čiulbėjimas
  • Matmenys: 75 x 126 x 26 mm
  • Įkraunamos baterijos, pridedamas mikro-USB laidas
  • VEIKIMAS: jutiklio pagalba įsijungia ir veikia 2 min.
  • Galimybė visai išjungti
  • Geriausiai tinka: namuose, biure, kitoje viešoje vietoje.

Perkant šią muzikinę dėžutę 1 % skiriamas planetos išsaugojimo organizacijai.

Muzikinė dėžutė Paukščių čiulbėjimas PREMIUM – dovana, kuri suteiks poilsį ir ramybę.

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Ąžuolo, Vario, Žalvario

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Muzikinė dėžutė Paukščių čiulbėjimas PREMIUM”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!