Laikrodis Retro dviratis

Laikrodis Retro dviratis

40.00 su PVM

Ieškote ypatingos dovanos, kuri ne tik tiksliai rodytų laiką, bet ir taptų stilinga interjero detale, atspindinčia praeities žavesį? Tuomet šis laikrodis  gali būti puikus pasirinkimas!

Liko 1

Aprašymas

Laikrodis Retro dviratis

Ieškote ypatingos dovanos, kuri ne tik tiksliai rodytų laiką, bet ir taptų stilinga interjero detale, atspindinčia praeities žavesį? Tuomet šis laikrodis  gali būti puikus pasirinkimas! Tai dovana, kuri nukelia į praeitį.

  • Laikrodžio dydis – 24x31x12 cm
  • Medžiaga – metalas.

Kodėl verta rinktis laikrodį Retro dviratį kaip dovaną?

  • Unikalus dizainas: šis laikrodis pasižymi nepakartojamu dizainu, kuris nukelia į praeitį. Dviračio motyvas atspindi laisvės ir nuotykių dvasią.
  • Praktiškumas: laikrodis ne tik puošia interjerą, bet ir atlieka praktišką funkciją – rodo laiką. Tai puiki dovana žmonėms, kurie vertina praktiškumą ir funkcionalumą.
  • Simbolinė reikšmė: dviratis simbolizuoja laisvę, judėjimą ir nuotykius. Dovanodami laikrodį Retro dviratis padovanosite ne tik praktišką daiktą, bet ir gražų kambario dekorą.

Laikrodis Retro dviratis – dovanokite ne tik laikrodį, bet ir dalelę praeities žavesio! Tai ypatinga dovana, kuri pradžiugins ir nustebins bet kurį žmogų.

 

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Laikrodis Retro dviratis”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!