Skutimosi rinkinys Gentleman

Skutimosi rinkinys Gentleman

69.00 su PVM

Išbandykite daugybės vyrų visame pasaulyje prisijaukintą skutimasį be rūpesčių, perštinčios odos ir nuolatinio skubėjimo. Garantuojame, kad išbandę šį skustuvą nebenorėsite grįžti prie plastikinių skustuvų. Pajuskite ir įvertinkite švaraus, saugaus ir kokybiško skutimosi rezultatą.

Neturime

Aprašymas

Skutimosi rinkinys Gentleman

Išbandykite daugybės vyrų visame pasaulyje prisijaukintą skutimąsi be rūpesčių, perštinčios odos ir nuolatinio skubėjimo. Garantuojame, kad išbandę šį skustuvą nebenorėsite grįžti prie plastikinių skustuvų. Pajuskite ir įvertinkite švaraus, saugaus ir kokybiško skutimosi rezultatą.

Rinkinį sudaro:

  • Daugkartinis skustuvas juodos spalvos.
  • Skutimosi šepetėlis juodos spalvos.
  • Stovas skustuvui ir šepetėliui.
  • 5 skutimosi peiliukai.

Aukščiausia kokybė. Barzdaskučių meistriškumas Jūsų namuose. Skustuvas pagamintas iš aukščiausios kokybės vario. Rankenėlė graviruota smulkiu ornamentu, todėl patogu laikyti, sušlapus neslysta iš rankų. Peiliukas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir platinos.

Saugus naudoti. Skustuvas angliškai vadinamas „safety razor“, tai reiškia, kad juo naudotis yra visiškai saugu. Idealiai tinka veido odos skutimui ir kitoms kūno vietoms. Speciali konstrukcija suspaudžia peiliuko ašmenis, todėl skustuvas paklūsta rankos judesiams, apsaugo nuo įpjovimų.

Tinka jautriai veido odai. Skirtingai nei įprastas trijų ar keturių peiliukų skustuvas, šis skustuvas apsaugo nuo bėrimų, įaugančių plaukelių, kuriuos sukelia įprasti kelių peiliukų skustuvai. Dviašmenis skustuvas nuskuta nepriekaištingai švariai, nedirgina odos, nepalieka paraudimų, skutimosi žymių.

Tvarumas. Vidutiniškai per metus sunaudojame 24 vienkartinius skustuvus ar keičiamas jų galvutes. Vieno metalinio skustuvo užtenka visam gyvenimui, tereikia keisti peiliukus, kurie tarnauja tiek pat laiko, kiek keičiamos plastikinių skustuvų galvutės, tačiau kainuoja 4-7 kartus pigiau. Tik pagalvokite – kiek pinigų sutaupote rinkdamiesi vieną kokybišką produktą.

Skutimosi rinkinys Gentleman – dovanokite praktišką dovaną.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skutimosi rinkinys Gentleman”

Jums taip pat gali patikti…

error: Content is protected !!