Alaus SPA tradicijos ir alaus kosmetika

Alaus SPA turi gilias tradicijas ir siekia labai senus laikus. Senovėje žmonės labai mėgo šią atsipalaidavimo procedūrą. Pirmosios alaus vonios minimos  daugiau nei prieš 2 000 metų.  Alaus SPA priklauso vienai iš populiariausių SPA procedūrų Čekijoje. Tai labai sena ir unikali SPA terapija – šilto vandens vonia pripildoma apynių, mielių ir kitų natūralių medžiagų, kurios teigiamai įtakoja odą ir atpalaiduoja kūną bei mintis.

Alaus vonių teigiamas poveikis žmogaus organizmui jau seniai yra įrodytas. Mielių (Saccharomyces cerevisiae) ir paprastųjų apynių (Humulus Lupulus) ekstraktų aktyviosios medžiagos gydo odą, spuogus, mažina celiulitą. Gyva kultūra – alaus mielės – praturtina odą įvairiais vitaminais, baltymais, ji pamaitinama, tampa švelni it aksomas.

34 – 37 ° C vandens temperatūra šiek tiek padidina širdies aktyvumą, tokiu būdu aktyvinama viso kūno kraujotaka, atpalaiduojami raumenys ir sąnariai. Šiltas vanduo atveria odos poras ir  iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos, kūnas išsivalo.

Po alaus vonios procedūros kūnas įvyniojamas į šiltą antklodę ir žmogus apie 20-60 min.  būna ramybės būsenoje. Šis etapas vadinamas harmonijos etapu, kuomet kūnas ramiai ilsisi. Šildomas kūnas baigia prakaitavimo fazę, širdies susitraukimų dažnis rimsta, kraujospūdis lėtai mažėja, atsipalaiduoja raumenys, atkuriama kūno energija. Oda per atsivėrusias poras palaipsniui absorbuoja naudingas veikliąsias medžiagas, ji pamaitinama.

Alaus SPA Jūsų namuose

Jei norite pasimėgauti alaus SPA procedūromis neišeinant iš namų arba norite tokią procedūrą padovanoti savo artimam, mylimam žmogui, siūlome išbandyti Alaus SPA dovanų rinkinius, kuriais bus maloniai nustebinti ir vyrai, ir moterys.

Siūlome šiuos rinkinius:

Alaus SPA rinkinys (3 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml, putos voniai 200 ml

Alaus SPA rinkinys (2 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml

Alaus SPA rinkinys: dušo želė 250 ml, putos voniai 500 ml, muilas 70 g

Alaus SPA rinkiniai
www.dovanudovana.lt

Vyno SPA

Pastaruoju metu įvairiose šalyse sparčiai populiarėjančios vyno vonios (vyno SPA) pradėtos taikyti sveikatinimo ir atsipalaidavimo tikslams nuo 1997 m. Atlikus daugybę mokslinių tyrimų buvo nustatyta, kad vynuogių sėklose esantys polifenoliai – puikūs antioksidantai, kurie saugo odą nuo ankstyvo senėjimo. Vyno SPA tonizuoja odą, lėtina senėjimo procesus. Po šių procedūrų oda tampa elastingesnė ir skaistesnė.

Dovanų dovana siūlomi Vyno SPA dovanų rinkiniai sudaryti iš dušo želė, plaukų šampūno ir putų voniai. Šie kosmetikos gaminiai praturtinti vynuogių sėklų aliejumi ir vynuogių ekstraktu (Vitis vinifera), taip pat kitomis unikaliomis medžiagomis, išgautomis iš vynuogių sėklų, kurių sudėtyje yra vaisių rūgščių, mineralų, flavonoidų ir kitų, odai naudingų medžiagų. Prausiantis šiomis švelnios konsistencijos ir malonaus kvapo prausimosi priemonėmis, išlaikomas natūralus odos ph, ji maloniai drėkinama.

Norėdami maloniai nustebinti savo artimuosius, padovanokite jiems vieną iš Dovanų dovana siūlomų Vyno SPA rinkinių ir jie galės mėgautis šia malonia vandens procedūra neišėję iš namų! Nepamirškite palepinti ir savęs vyno SPA procedūromis!

Vyno SPA rinkinys (3 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml, putos voniai 200 ml

Vyno SPA rinkinys (2 vnt.): dušo želė 200 ml, šampūnas 200 ml

Vyno SPA rinkinys
www.dovanudovana.lt

Menininkas Alfonsas Mucha ir jo kūrinių motyvais papuoštas kosmetikos dovanų rinkinys

Alfonsas Mucha (1860 – 1939) buvo garsus čekų menininkas – tapytojas bei dizaineris, kūręs secesijos laikotarpiu. Išgarsėjo sukūręs teatro afišą Gismonda (1894–1895), kurią užsisakė Paryžiaus aktorė Sara Bernard. Aktorė vėliau su A. Mucha sudarė sandorį, pagal kurį jis sukūrė dar kelias afišas jai bei Renesanso teatrui. Jo svarbiausias gyvenimo kūrinys yra didelio formato drobių ciklas Slavų epopėja, kurį kūrė aštuoniolika metų.

Dovanų dovana siūlo Alfonso Muchos darbų motyvais papuoštą kosmetikos dovanų rinkinį, kuriam neliks abejinga nei viena moteris!

Kosmetikos dovanų rinkinys: dušo želė su rožių žiedų ekstraktais, medaus muilas, dušo želė su alyvuogių aliejumi ir jūros dumblių ekstraktu

Alfons Mucha
Alfons Mucha kosmetikos dovanų rinkinys
www.dovanudovana.lt